<-

<-

Pazartesi, Aralık 30, 2013

ESSENCE SUPERFINE EYELINER PEN

Merhaba Arkadaşlar :)

Uzun süredir kullanmış olduğum, Essence'nin ince keçe uçlu eyeliner kalemi hakkındaki düşüncelerimden, artı ve eksi yönlerinden bahsedeceğim bugün sizlere. 

Cuma, Aralık 27, 2013

MAYBELLINE MOİSTURE EXTREME COLLAGEN LIPSTICK 210


Merhaba Arkadaşlar :)

Bugün favori rujumu sizlere yorumlayacağım, bu rujla henüz tanışmamış olanları da tanıştıracağım.:) 

Çarşamba, Aralık 25, 2013

GÜNÜN MAKYAJ ÜRÜNLERİ #2

Merhabalar Herkese :)

Bugün ne yazık ki size kendi bilgisayarımdan seslenemiyorum.:/ Kendisi çok ağır hasta.:P Bu elektronik eşyaların benim elimden çektiği nedir bilmiyorum.:) İlk laptopımı daha garantisi dolmadan yataktan düşürmüştüm ve ekranını parçalamıştım 3 yıl önce. Bu sefer de beynine bir zarar verdim galiba. :/ Açılmıyor... Açılsa geri kapanıyor, ama virüs meselesi değil ondan eminim. Hep şu çizim programları yüzünden oldu yaaa! Hafta sonu servis yolu göründü kendisine artık. 

Neyse, yakınmam bitti, konumuza dönelim.:) Bugünkü makyajımda neleri kullandığımı paylaşmak istedim sizlerle.

Pazar, Aralık 22, 2013

GÜNÜN OJESİ #8

Merhaba Arkadaşlar:)

Uzun upuzuuun bir zaman geçti günün ojesi yazısı yazmayalı. Hazır çok güzel, tam bir kış rengi oje sürmüşken paylaşayım bari dedim.:) Günün ojesi Pastel'in 111 numaralı ojesi.

Çarşamba, Aralık 18, 2013

DIY: Yüzük ve Küpe Düzenleyicisi Yapımı

Merhaba Arkadaşlar:)

Kendin yap projelerine bayılıyorum. İnternette karşılaştığım ve işime yarayacak fikirleri aklıma kaydediyorum. Kendimce ekleme çıkarmalar yaparak bu fikirleri uyguluyorum. Bugün, yapmış olduğum, yine çok basit bir kendin yap projesini sizlerle paylaşmak istedim. Takı çekmecemi düzenlerken yapmış olduğum bir "DIY" bu. 
Malzemeler:

- Yeterli miktarda sünger bigudi
- Yeterli ölçülerde boş kutu

Pazartesi, Aralık 09, 2013

CLEAN & CLEAR SİYAH NOKTA TEMİZLEME LOSYONUMerhabalar Herkese:)

Daha önce bu ikilinin birinden, siyah nokta temizleyici günlük peeling için krem jelden, şuradaki yazımda bahsetmiştim. Bugün de siyah nokta temizleme losyonu hakkındaki yorumlarıma değinmek istiyorum.

Çarşamba, Aralık 04, 2013

DIY: Kendi Hediye Kutumuzu Kendimiz Yapalım ♠

Merhaba Arkadaşlar:)

Bugün sizlerle bir süre önce el işi kağıdından, origami tekniği  ile yapmış olduğum minik kutuyu paylaşmak istiyorum. Hazır yılbaşı yaklaşırken, belki siz de benim gibi ufak hediyelerinizi kendi yaptığınız kutu içerisinde sunmak istersiniz diye düşündüm.:)