<-

<-

Salı, Mayıs 27, 2014

NIVEA COCOA BUTTER EL VE VÜCUT KREMİ

Merhaba ^_^

Nivea'nın ürünlerini sevdiğimi ve güven duyduğumu daha önceki birkaç yazımda belirtmiştim. Bugün de yaklaşık 4 aydır kullandığım ve çok memnun kaldığım Cocoa Butter kremden bahsetmek istedim. Öncelikle bu krem tarafımdan alındı ve dolayısıyla bütün ürünlerde olduğu gibi bunda da samimi ve objektif yorumlarımı göreceksiniz.

Bir indirim sırasında deneme amaçlı almıştım. Bu kremi alıp deneyene kadar kakao kokusunu sevdiğimi bilmezdim.:) Eve gelir gelmez denediğimde beni ilk cezbeden kokusu oldu. Kokuya aşırı duyarlı birisi olduğum için bazen bende ters teper kokusuyla ön plana çıkan, bakım ve kozmetik ürünleri. Fakat bunda öylesine beni mutlu eden bir şeyler vardı ki anlatamam. Kesinlikle keskin ve rahatsız eden bir tarafı yoktu.

Cuma, Mayıs 23, 2014

AVENE TERMAL SU

Merhaba :)
Uzun zaman sonra yeni bir yazı yazabildim nihayet. Bir süredir benimle birlikte olan Avéne markasının termal suyundan bahsedeceğim bugün. 

Cumartesi, Mayıs 10, 2014

GRATİS ANNELER GÜNÜ İNDİRİMİ ALIŞVERİŞİM

Merhaba :)

Mini minicik bir alışveriş yaptım Gratis'ten. Aslında bir şeyler almak için değil de kart çıkarttırmak için uğramıştım indirimin ilk günü. Feci şekilde bir yağmur olduğu için o gün, mağaza da boş sayılırdı. Rahat rahat raflar doluyken bakabilme imkanını buldum.:) Her indirimde önünden ayrılamadığım The Balm'a bu kez sadece şöyle bir göz attım. Şu sıralar nedense hevesim kaçtı ve iyi de oldu. :) Gerekli gereksiz o kadar şey aldığımı hissediyorum ki son zamanlarda... Her neyse Pastel stantında bir süre takılı kaldım. Her şey gözüme çok sevimli gözüktü o an.. ^_^

Pazar, Mayıs 04, 2014

FLORMAR QUARTET EYE SHADOW | 403 GREEN GARDEN


Merhaba :)

Flormar'ın farlarını gayet başarılı bulan biri olarak, elimde yıllardır duran 4'lü farından bugün sizlere bahsetmek istedim. Yeşilin en güzel, en kullanışlı tonlarına sahip bir ürün bence.:)

Perşembe, Mayıs 01, 2014

AVON CARE GLİSERİNLİ EL VE TIRNAK BAKIM KREMİ | Pembe Manolya

Merhabalar :)

Avon'un severek kullandığım ürünlerinin başında, parfümleri ve el kremleri geliyor. En istikrarlı kullandığım Avon ürünlerinden biri olan gliserinli el ve tırnak bakım kreminden bahsedeceğim bugün sizlere. Bildiğiniz gibi Avon, bu el kremlerinin bir çok çeşitini çıkarıyor dönem dönem. Hatta şuanki (nisan-mayıs) kataloğunda, bugün bahsedeceğim pembe manolyalı kremi dahil, bu serinin üç çeşiti mevcuttu yanılmıyorsam. Hepsinin içerikleri aşağı yukarı aynı oluyor, kokuları değişiyor genellikle.