<-

<-

Pazar, Haziran 08, 2014

PASTEL PROFASHION 4'LU FAR PALETİ ( Eyeshadow Quad 204)

4lü Far Paleti
Pastel Profashion Eyeshadow

Merhaba,

Kahve ve bakır tonlarındaki farların, hem günlük hem de gece makyajının kurtarıcısı olduklarını düşünüyorum.  Ben de bu tonlara çok büyük ilgi ve sevgi duyan biri olarak, bugün Pastel'in çok hoş bir 4'lü far paletinden bahsedeceğim.  

Salı, Haziran 03, 2014

MILK_SHAKE EMERGENGY SET/ ACİL DURUM SETİ

Merhaba,

En çok uğraştığımız ve vakit harcadığımız konulardan biri olan saçlarımız ile ilgili güzel bir setten bahsedeceğim bugün. Saçıyla başı dertte olanlar yazıma buyursunlar.:)

Zamanında bir hataya düşerek platin yaptırdığım saçlarımda epey yıpranmalar söz konusu olmuştu. Neyse ki saçlarım kaliteli denebilecek bir yapıya sahip olduğu için ve çok çabuk uzadıkları için çok büyük sorunlar yaşamadım. Yine de o kadar işleme yakışır şekilde, saçlarımda kuruluk meydana gelmişti ve saçımdaki o canlılık az da olsa gitmişti.

Aylar geçmesine rağmen ve ben ana rengim olan koyu kumrala dönmeme rağmen uçlardan 1.5 karış hala platin röflenin etkisinde. Kuru, yıpranmış ve diplere göre bir hayli cansız...

Daha önce yazılarını yazdığım çeşitli bakım ürünleri saçlarımı toparladılar, fakat çok uzun sürede... 

Saç Bakım Seti
Milk_Shake Emergengy Set

Pazartesi, Haziran 02, 2014

MUSTİKA RATU SALATALIKLI YÜZ TEMİZLEME SÜTÜ

Merhaba,

 Bugün bahsedeceğim temizleme sütü, açıkçası elime geçip de kullanana kadar adını sanını duymadığım, kendisiyle hiç daha önceden karşılaşmadığım bir cilt bakım ürünüydü. Benim gibi bu markaya aşina olmayanlar için yorumlarımdan önce, 1-2 satır markadan bahsedeceğim.:) ( Not: Bu bir reklam değil, bilgilendirme ve deneyim yazısıdır!:))