Lifecell’den Akıllı Kamera: SUPERCAM

Resim
SUPERCAM ile Sevdiklerinize Gözünüz Gibi Bakın
Teknolojilerle deyimler çok bağlantılı aslında. Mesela “gözün gibi bak”. Ne güzel bir deyim değil mi? Bir şeyin ne kadar değerli olduğunu göstermek için söylenir. Eski zamanlarda önemsediği şeylerden ayrılmak zorunda kalan insanlara güven vermek için.

Zaman ilerlese de ihtiyaçlar değişmiyor. Deyimler ve ihtiyaçlar da teknoloji ile birlikte yeni anlamlar kazanıyor.
Gözün gibi bak deyimi için de başka bir çözüm var artık. Yeni bir teknoloji: Supercam
Supercam evini, işini, evcil hayvanını, bebeğini… insanın önemsediği ne varsa gözü gibi bakabilmesi için yapılmış bir hizmet. Lifecell’in sunduğu güvenlik hizmeti Supercam ile kamera sistemlerinizden evinizi mobil uygulama sayesinde izleyebiliyor, geriye dönük kayıtlarınıza ulaşabiliyorsunuz. Çift taraflı konuşma özelliği ile cihaz üzerinden iletişim kurabiliyor, davetsiz misafirler için alarm alanı oluşturabiliyorsun. Tüm bu özellikleri ile gerçekten sevdiklerine gözün gibi bakabiliyorsun.

Üste…

YAZ AYINA UYGUN SAÇ MODELLERİ

Merhaba Arkadaşlar:)
Sıcak yaz günlerinde, genellikle saçlarımı toplu olarak kullanmayı tercih ediyorum. Bugün de sizlerle derlediğim  birkaç örnek saç modeli paylaşmak istedim. Yapımı pratik olan bu saç modelleri yaz için ideal.:)*Fotoğrafların tamamı http://pinterest.com 'dan alınmıştır.

İyi Bayramlar, HOŞÇAKALIN:)

Yorumlar

 1. şu son modelın bıraz daha farklısını sebi bebi yapmıstı :) bende bu yaz en cok o modeli kullandım :) tesekkurler modeller ıcın :)

  YanıtlaSil
 2. güzel modeller saçım kısa olmasa keşke sünger bende aldım ama biraz daha uzaması lazım :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İnşallah bir an evvel uzar canım :))Süngerle çok dayanıklı ve estetik duruyor topuzlar:)

   Sil

Yorum Gönder

Teşekkürler...

Bu blogdaki popüler yayınlar