Lifecell’den Akıllı Kamera: SUPERCAM

Resim
SUPERCAM ile Sevdiklerinize Gözünüz Gibi Bakın
Teknolojilerle deyimler çok bağlantılı aslında. Mesela “gözün gibi bak”. Ne güzel bir deyim değil mi? Bir şeyin ne kadar değerli olduğunu göstermek için söylenir. Eski zamanlarda önemsediği şeylerden ayrılmak zorunda kalan insanlara güven vermek için.

Zaman ilerlese de ihtiyaçlar değişmiyor. Deyimler ve ihtiyaçlar da teknoloji ile birlikte yeni anlamlar kazanıyor.
Gözün gibi bak deyimi için de başka bir çözüm var artık. Yeni bir teknoloji: Supercam
Supercam evini, işini, evcil hayvanını, bebeğini… insanın önemsediği ne varsa gözü gibi bakabilmesi için yapılmış bir hizmet. Lifecell’in sunduğu güvenlik hizmeti Supercam ile kamera sistemlerinizden evinizi mobil uygulama sayesinde izleyebiliyor, geriye dönük kayıtlarınıza ulaşabiliyorsunuz. Çift taraflı konuşma özelliği ile cihaz üzerinden iletişim kurabiliyor, davetsiz misafirler için alarm alanı oluşturabiliyorsun. Tüm bu özellikleri ile gerçekten sevdiklerine gözün gibi bakabiliyorsun.

Üste…

DIY: Sevimli Baykuşlu Kolye

Merhabalaarr :)

Bugün çok mutluyum neden acaba??? Hazır böyle mutluyken bir yazı hazırlayayım dedim.:) Muhtemelen siz bu yazıyı okurken ben uzaklarda olacağım.:P Yapmış olduğum baykuşlu kolyemi paylaşmak istedim sizlerle. 


Baykuş hala moda mı bilmiyorum. Çok takıntılı değilim böyle şeylere, ama görüp de çok beğenerek almıştım baykuş ucu.:) Sonra bileklik mi yapsam kolye mi diye düşündüm düşündüm ve böyle bir kolye çıktı ortaya.  
İnce zincirli, minik uçlu altın kolyelerle birlikte takıldığında o kadar güzel duruyor ki


Çok zor olmayan, düz mantık bir iş gibi gözükse de şanssızlığınız ve sakarlığınız üzerinizdeyse kırk kat zorlaşıyor. :D Boncuklar çok çok küçük olduğu için epey uğraştırıyor ve göz yoruyor. Bir de defalarca sakarlığım tuttuğu için boncukları yere saçtım yaparken. Görseniz her yer kum gibi boncuk oldu. Sağolsun elektrikli süpürge koştu yardımıma.:P

İşte böyle... Umarım beğenmişsinizdir.:) Baykuş objelerle aranız nasıl? Baykuş figürünü bayılarak kullananlardan mısınız, yoksa benim gibi arada bir beğendiğiniz takdirde kullananlardan mısınız?

GÜZEL BİR GÜN DİLİYORUM. HOŞÇAKALIN.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar