RITUEL DE BEAUTE Siyah Nokta Temizleme Bandı

Resim
Olumsuz hava koşulları, kötü beslenme alışkanlıkları, cilt bakımına yeteri kadar önem gösterilmemesi, yanlış cilt bakım ürünleri kullanılması ya da genetik yatkınlık gibi nedenlerden dolayı birçoğumuz siyah nokta oluşumuna ne yazık ki maruz kalıyoruz. Ciltten salgılanan fazla yağ ile cilt yüzeyindeki tozun ve kirin birleşmesi ile oluşan siyah noktalar, önlem almadığımız takdirde daha ciltte daha geniş alanlara yayılarak hem akne gibi sağlık sorunlarına sebep olabiliyor. Sağlık sorunlarına sebep olmanın yanı sıra estetik açıdan da bizi rahatsız eden komedonları evlerimizde çeşitli yöntemler ile kolayca kontrol altına alabilmemiz aslında mümkün. 
Benim en sık kullandığım yöntemlerden biri siyah nokta çıkarıcı bantlar. Hem pratiklik açısından hem de kısa vaadede ve dakikalar içinde burun bölgemdeki siyah nokta sorunumdan kurtardıkları için sıklıkla bantları tercih ediyorum. Dediğim gibi  bu bantlar sadece kısa bir süre için etkili; ama işimizi görüyor mu? KESİNLİKLE EVET!

GFC ÇÖZÜMÜ VE ÇEKİLİŞİM HAKKINDA...

Merhabalar :)

Bildiğiniz gibi izleyiciler kısmında bir haftadır veya belki de daha fazla zamandır bir sorun vardı. Blog Deposu sayesinde, şurada bahsettiği işlemleri yaparak bu sorunu hallettim. Blogumun hemen sol tarafına bir izleme butonu yerleştirdim. 


Çekilişime katıldığı halde blogumu izlemeye alamayan, fakat Google Plus'tan çevrelerine ekleyen arkadaşların olduğunu gördüm. GFCden takibe alamamış arkadaşlar, beni bu buton yardımıyla izlerlerse sevinirim. Çünkü aksi takdirde katılımlarını üzülerek geçersiz saymak zorunda kalacağım. 1 hafta içinde kontrollerimi tamamlayıp sonucu açıklayacağım.

İYİ AKŞAMLAR...^_^
post signature

Yorumlar

 1. Merhaba bu fotografı nasıl değiştirebiliriz acaba :/ Bendeki kırmızı kırmızı uyumsuz oldu blogumla :/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Detaylıca yazı yazdım şimdi canım, umarım yardımcı olabilmişimdir :))

   Sil
 2. İzlemedeymişim sevindim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. O zaman sorun yok demektir :)) İzlediğin için teşekkürler ayrıca ^_^

   Sil
 3. bu faydalı paylasım ıcın tesekkurler ama sızın butonlarını harıka olmus bız bu tur butonları nasıl yapabılırız

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim beğendiğinize çok sevindim :) Şimdi detaylı bir yazı yazdım, hangi programları kullandığıma ve bloga o butonları nasıl eklediğime dair... Umarım yardımcı olur :)

   Sil
 4. Merhaba ben sonucun çekiliş sonucunuzu hiçbir yerde bulamadım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, yeni açıkladım çekilişin sonucunu

   Sil

Yorum Gönder

Teşekkürler...

Bu blogdaki popüler yayınlar