RITUEL DE BEAUTE Siyah Nokta Temizleme Bandı

Resim
Olumsuz hava koşulları, kötü beslenme alışkanlıkları, cilt bakımına yeteri kadar önem gösterilmemesi, yanlış cilt bakım ürünleri kullanılması ya da genetik yatkınlık gibi nedenlerden dolayı birçoğumuz siyah nokta oluşumuna ne yazık ki maruz kalıyoruz. Ciltten salgılanan fazla yağ ile cilt yüzeyindeki tozun ve kirin birleşmesi ile oluşan siyah noktalar, önlem almadığımız takdirde daha ciltte daha geniş alanlara yayılarak hem akne gibi sağlık sorunlarına sebep olabiliyor. Sağlık sorunlarına sebep olmanın yanı sıra estetik açıdan da bizi rahatsız eden komedonları evlerimizde çeşitli yöntemler ile kolayca kontrol altına alabilmemiz aslında mümkün. 
Benim en sık kullandığım yöntemlerden biri siyah nokta çıkarıcı bantlar. Hem pratiklik açısından hem de kısa vaadede ve dakikalar içinde burun bölgemdeki siyah nokta sorunumdan kurtardıkları için sıklıkla bantları tercih ediyorum. Dediğim gibi  bu bantlar sadece kısa bir süre için etkili; ama işimizi görüyor mu? KESİNLİKLE EVET!

DEKORASYON FİKİRLERİ - FOTOĞRAF ÇERÇEVELERİ

Teknolojik araçların gün geçtikçe gelişmesiyle birlikte hepimiz büyülerine kapıldık. Fotoğraf makinaları, telefonlara, bilgisayarlara entegre edilmiş bir şekilde hayatımızda daha da çok yer almaya başladı. Her anımızı kareleyip sosyal medya ağlarında paylaşır hale geldik. Peki o güzel anlarımızı evimizin her köşesinde görmek ve gördükçe de tebessümle hatırlamak istemez miyiz? Bunun en büyük yardımcısı "Fotoğraf Çerçeveleri"nden bahsetmek istiyorum; tasarımları, çeşitleri, şekilleri, konumlandırılmalarından...
Bu yazımda naçizane farklı örnekler, bilgiler ve fikirlerle karşınızdayım.
  • Öncelikle duvarlarınızda çerçeveleri konumlandırmanız için örnek  taslaklar ile başlıyorum.
#Photowall arrangement ideas~
  • Pastel renkler birbirini nasıl da tamamlamış... Ayrıca tekdüzelikten kurtulmak için köşeli formların yanı sıra oval form da kullanılmış. Bu da tasarıma ayrı bir şıklık kazandırmış.
  • Burada ise yine mantık olarak aynı ama form olarak farklı bir tasarım göze çarpıyor. Gerçekten çok sevimli ve sıcak bir ortam oluşturmuş.
  • Bu tasarım ise çok farklı, başarılı ve bir o kadar da kullanışlı bir çalışma bence. Sizce de öyle değil mi? :)
  • Bununla da bir soy ağacı çalışması yapabilirsiniz veya bebeğinizin gelişim periyotlarını kareleyip ölümsüzleştirebilirsiniz.
PHOTO GALLERY WALL
  • Sevdiklerinizi her dakika her saniye hatırlayabilmeniz için saat örneği...
[clock.png]
  • Siz de denemek ister miydiniz? Basit ama bir o kadar da şık ve ilginç bir fikir.
Happiness
  • Çocukları veya ruhu hep çocuk kalanları sevindirecek, çok sevimli bir çalışma. Renklerin uyumuna da diyecek söz yok doğrusu. :)

Çeşitler saymakla ve paylaşmakla bitmez. En ilginçlerini ve güzellerini buldukça yazımı güncelleyeceğim arkadaşlar.
HOŞÇAKALIN... :)

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar