Son 10 Yılın En İyi Tasarımları EDIDA Retrospektif Sergisiyle HOM Design Center’da Sergileniyor!

Resim
Türkiye’den ve dünyadan 100’ün üzerinde seçkin mobilya markasına ev sahipliği yapan tasarım ve dekorasyon merkezi HOM Design Center, son 10 yılda EDIDA Ödülü (Elle Deco International Design Awards) kazanmış tasarımların bir araya geldiği EDIDA Retrospektif Sergisi’ne ev sahipliği yapıyor. 23 Ocak - 19 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek sergide ziyaretçiler, 2010 yılından bu yana, tasarım ve dekorasyon alanında yaşanan değişimleri inceleme şansı yakalayacaklar.

Skyland İstanbul bünyesinde yer alan ve Türkiye’nin tasarım ve dekorasyon alanındaki seçkin markalarını aynı çatı altında buluşturan HOM Design Center, EDIDA Retrospektif Sergisi ile tasarım tutkunlarına kapılarını açıyor. Elle Decoration dergisi tarafından düzenlenen EDIDA Ödülleri’nde 2010’dan bugüne ödül kazanmış tasarımları bir araya getiren sergi, 23 Ocak - 19 Şubat tarihleri arasında HOM Design Center’da tasarım severlerle buluşacak.

Son 10 yılın ödüllü tasarımları, Türkiye’nin en büyük tasarım ve dekorasyon merk…

►KAĞIT ÇANTA YAPIMI◄

Sevdiklerimize seçtiğimiz hediyeler kadar onların ambalajları, süslemeleri ve onları sunduğumuz çantaları da önemlidir. Dolaylı yollardan bile olsa karşımızdaki kişiye verdiğimiz önemi ve onun için gösterdiğimiz özeni kanıtlar.
Bugün, evde çok az materyalle ve kolaylıkla yapabileceğimiz bir DIY çalışmasını paylaşacağım.
  • İlk başta; istediğimiz renk, desen ve boyuttaki, kalın yapıya sahip bir kağıdı ortasından iz yapmayacak şekilde, çok bastırmadan katlıyoruz.

Daha sonra katlanma sonucu üst üste gelen kenarları dikey şekilde birbirine yapıştırıyoruz.
  • Aşağıdaki fotoğraftaki gibi çantamızın tabanını oluşturmak için yine kağıdımızı katlıyoruz.
  • Kulplarını da kesip yapştıralım ve işte çantamız hazır. :)
Not: Görsellere ve daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
HOŞÇAKALIN...

Yorumlar

Yorum Gönderme

Teşekkürler...

Bu blogdaki popüler yayınlar

ELİDOR CO-CREATIONS EKSPRES BAKIM SPREYİ