Lifecell’den Akıllı Kamera: SUPERCAM

Resim
SUPERCAM ile Sevdiklerinize Gözünüz Gibi Bakın
Teknolojilerle deyimler çok bağlantılı aslında. Mesela “gözün gibi bak”. Ne güzel bir deyim değil mi? Bir şeyin ne kadar değerli olduğunu göstermek için söylenir. Eski zamanlarda önemsediği şeylerden ayrılmak zorunda kalan insanlara güven vermek için.

Zaman ilerlese de ihtiyaçlar değişmiyor. Deyimler ve ihtiyaçlar da teknoloji ile birlikte yeni anlamlar kazanıyor.
Gözün gibi bak deyimi için de başka bir çözüm var artık. Yeni bir teknoloji: Supercam
Supercam evini, işini, evcil hayvanını, bebeğini… insanın önemsediği ne varsa gözü gibi bakabilmesi için yapılmış bir hizmet. Lifecell’in sunduğu güvenlik hizmeti Supercam ile kamera sistemlerinizden evinizi mobil uygulama sayesinde izleyebiliyor, geriye dönük kayıtlarınıza ulaşabiliyorsunuz. Çift taraflı konuşma özelliği ile cihaz üzerinden iletişim kurabiliyor, davetsiz misafirler için alarm alanı oluşturabiliyorsun. Tüm bu özellikleri ile gerçekten sevdiklerine gözün gibi bakabiliyorsun.

Üste…

PASTEL SPRING BLUSH ON ALLIK 10

Blogum daha çok yeni olduğu için yazma fırsatını biraz geç yakaladığım ve şu yazımda mayıs ayı favorilerim arasında gösterdiğim Pastel spring blush on allıktan (10) bahsedeceğim.
  • Fotoğrafta gördüğünüz gibi ürün şirin bir ambalaja sahip.

Makyaj çantasında yer kaplamayacak bir büyüklükte. Eğer siz de benim gibi çantayı çok doldurup kendinize yük etmeyi sevmiyorsanız sizin için ideal bir allık, varlığıyla yokluğu bir diyebilirim.
  • Kapağını açtığınızda aynı dışındaki gibi bir çiçek motifle ve küçücük aynasıyla karşılaşıyorsunuz. 
  • Ürünün kullanım özelliklerine gelirsek, uygun bir fırçayla kullandığınız sürece çok toz olayıyla karşılaşmazsınız. Ben bu allık için çok sık kıllı olmayan yumuşak bir fırçayı tavsiye ediyorum.
  • Ürünün kalıcığı ise orta derecede diyebillirim. Sıcak bir havada bile bende yaklaşık 4-5 saat kaldı.
  • İçeriği aşağıdaki fotoğrafta gördüğünüz gibi. Talc konusunda hassas olanların alacaklarsa dikkat etmesi gereken bir ürün.
  • Ürün parfüm içeriyor. Bu tür ürünlerde parfüm kokusunu sevmeyenler açısından kötü bir haber; fakat koku kalıcı değil.
Sonuç olarak ben bu allığı çok sevdim. tatlı pembe rengiyle, küçük kullanışlı ambalajıyla, gramajının (5gr) çok çok fazla olmayışıyla, kalıcığının orta karar oluşuyla ve tabiki uygun fiyatıyla (10 TL) tam benlik oldu. :)
HOŞÇAKALIN...

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar