Son 10 Yılın En İyi Tasarımları EDIDA Retrospektif Sergisiyle HOM Design Center’da Sergileniyor!

Resim
Türkiye’den ve dünyadan 100’ün üzerinde seçkin mobilya markasına ev sahipliği yapan tasarım ve dekorasyon merkezi HOM Design Center, son 10 yılda EDIDA Ödülü (Elle Deco International Design Awards) kazanmış tasarımların bir araya geldiği EDIDA Retrospektif Sergisi’ne ev sahipliği yapıyor. 23 Ocak - 19 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek sergide ziyaretçiler, 2010 yılından bu yana, tasarım ve dekorasyon alanında yaşanan değişimleri inceleme şansı yakalayacaklar.

Skyland İstanbul bünyesinde yer alan ve Türkiye’nin tasarım ve dekorasyon alanındaki seçkin markalarını aynı çatı altında buluşturan HOM Design Center, EDIDA Retrospektif Sergisi ile tasarım tutkunlarına kapılarını açıyor. Elle Decoration dergisi tarafından düzenlenen EDIDA Ödülleri’nde 2010’dan bugüne ödül kazanmış tasarımları bir araya getiren sergi, 23 Ocak - 19 Şubat tarihleri arasında HOM Design Center’da tasarım severlerle buluşacak.

Son 10 yılın ödüllü tasarımları, Türkiye’nin en büyük tasarım ve dekorasyon merk…

PASTEL SPRING BLUSH ON ALLIK 10

Blogum daha çok yeni olduğu için yazma fırsatını biraz geç yakaladığım ve şu yazımda mayıs ayı favorilerim arasında gösterdiğim Pastel spring blush on allıktan (10) bahsedeceğim.
  • Fotoğrafta gördüğünüz gibi ürün şirin bir ambalaja sahip.

Makyaj çantasında yer kaplamayacak bir büyüklükte. Eğer siz de benim gibi çantayı çok doldurup kendinize yük etmeyi sevmiyorsanız sizin için ideal bir allık, varlığıyla yokluğu bir diyebilirim.
  • Kapağını açtığınızda aynı dışındaki gibi bir çiçek motifle ve küçücük aynasıyla karşılaşıyorsunuz. 
  • Ürünün kullanım özelliklerine gelirsek, uygun bir fırçayla kullandığınız sürece çok toz olayıyla karşılaşmazsınız. Ben bu allık için çok sık kıllı olmayan yumuşak bir fırçayı tavsiye ediyorum.
  • Ürünün kalıcığı ise orta derecede diyebillirim. Sıcak bir havada bile bende yaklaşık 4-5 saat kaldı.
  • İçeriği aşağıdaki fotoğrafta gördüğünüz gibi. Talc konusunda hassas olanların alacaklarsa dikkat etmesi gereken bir ürün.
  • Ürün parfüm içeriyor. Bu tür ürünlerde parfüm kokusunu sevmeyenler açısından kötü bir haber; fakat koku kalıcı değil.
Sonuç olarak ben bu allığı çok sevdim. tatlı pembe rengiyle, küçük kullanışlı ambalajıyla, gramajının (5gr) çok çok fazla olmayışıyla, kalıcığının orta karar oluşuyla ve tabiki uygun fiyatıyla (10 TL) tam benlik oldu. :)
HOŞÇAKALIN...

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

ELİDOR CO-CREATIONS EKSPRES BAKIM SPREYİ