RITUEL DE BEAUTE Siyah Nokta Temizleme Bandı

Resim
Olumsuz hava koşulları, kötü beslenme alışkanlıkları, cilt bakımına yeteri kadar önem gösterilmemesi, yanlış cilt bakım ürünleri kullanılması ya da genetik yatkınlık gibi nedenlerden dolayı birçoğumuz siyah nokta oluşumuna ne yazık ki maruz kalıyoruz. Ciltten salgılanan fazla yağ ile cilt yüzeyindeki tozun ve kirin birleşmesi ile oluşan siyah noktalar, önlem almadığımız takdirde daha ciltte daha geniş alanlara yayılarak hem akne gibi sağlık sorunlarına sebep olabiliyor. Sağlık sorunlarına sebep olmanın yanı sıra estetik açıdan da bizi rahatsız eden komedonları evlerimizde çeşitli yöntemler ile kolayca kontrol altına alabilmemiz aslında mümkün. 
Benim en sık kullandığım yöntemlerden biri siyah nokta çıkarıcı bantlar. Hem pratiklik açısından hem de kısa vaadede ve dakikalar içinde burun bölgemdeki siyah nokta sorunumdan kurtardıkları için sıklıkla bantları tercih ediyorum. Dediğim gibi  bu bantlar sadece kısa bir süre için etkili; ama işimizi görüyor mu? KESİNLİKLE EVET!

KÜÇÜCÜK ALIŞVERİŞ (1)

Mayısın son haftasında yaptığım küçük alışverişlerimle karşınızdayım. Bakalım neler almışım?

Bu alışverişim Rossmann ve Groseri'den.
Loreal Perfect Clean: Birçok blogta görüp de merak ettiğim bir üründü, bu nedenle almak istedim.
BabyDream Bakım Yağı: Ne zamandır bebek yağı almak istiyordum. Fiyatının oldukça uygun olduğunu görünce bunu tercih etmek istedim.
Bii Wipes Islak Mendil: Çantamdan ıslak mendili hiç eksik etmem. Birçok çeşitini denedim ve hala da denemekteyim. Şimdi sıra bu markada...:) Parabensiz, alkolsüz olduğunu ve fiyatının da çok uygun olduğunu görünce aldım.
Arko Nem Zeytinyağlı Doğal Bakım Kremi: Bu kremin büyük kavanozda olanını kullanıyorum ve oldukça memnunum. Tırnaklarımı güçlendirdiğini, tırnaklarıma iyi geldiğini düşünüyorum. Çantama atmak için bir de mini boyunu aldım.
HOŞÇAKALIN :)

Yorumlar

 1. güle güle kullan:)

  oreosevenkiz.blogspot.com

  YanıtlaSil
 2. gülegüle kullan canım benım ..

  bloğum cok cıcı cekılısm var ve son gunlerı mutlaka katıl bekliyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ediyorum canım :)
   Hemen bakıyorum :)

   Sil

Yorum Gönder

Teşekkürler...

Bu blogdaki popüler yayınlar