RITUEL DE BEAUTE Siyah Nokta Temizleme Bandı

Resim
Olumsuz hava koşulları, kötü beslenme alışkanlıkları, cilt bakımına yeteri kadar önem gösterilmemesi, yanlış cilt bakım ürünleri kullanılması ya da genetik yatkınlık gibi nedenlerden dolayı birçoğumuz siyah nokta oluşumuna ne yazık ki maruz kalıyoruz. Ciltten salgılanan fazla yağ ile cilt yüzeyindeki tozun ve kirin birleşmesi ile oluşan siyah noktalar, önlem almadığımız takdirde daha ciltte daha geniş alanlara yayılarak hem akne gibi sağlık sorunlarına sebep olabiliyor. Sağlık sorunlarına sebep olmanın yanı sıra estetik açıdan da bizi rahatsız eden komedonları evlerimizde çeşitli yöntemler ile kolayca kontrol altına alabilmemiz aslında mümkün. 
Benim en sık kullandığım yöntemlerden biri siyah nokta çıkarıcı bantlar. Hem pratiklik açısından hem de kısa vaadede ve dakikalar içinde burun bölgemdeki siyah nokta sorunumdan kurtardıkları için sıklıkla bantları tercih ediyorum. Dediğim gibi  bu bantlar sadece kısa bir süre için etkili; ama işimizi görüyor mu? KESİNLİKLE EVET!

FLORMAR 424 & PASTEL 82

Merhaba, 

Günün ojesi, daha doğrusu ojeleri, Flormar 424 ve Pastel 82. :) İkisi de şeker gibi renklere sahip tam yazlık ojeler.

oje
Bakalım nasıl olmuşlar? :)


İkisinin de sürümü oldukça kolay. Pastel, Flormar’a göre daha sıvı bir yapıda ve daha kalıcı.

*** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** ***

Bugün bir değişiklik yapıp günün ojesiyle birlikte bir kitap tanıtımına da yer vermek istedim, “Menekşeler Mavidir”…


GOA Yayınlarından çıkan bir James Patterson kitabı. İsmini okur okumaz kitabın duygusal bir kitap olduğu çağrışımı yapabiliyor insanda, bende öyle olmuştu.:) Kitabı alırken, özet kısmına göz atınca yanıldığımı anladım. Oldukça sürükleyici bir konuya sahip. Dedektifler, FBI ajanları, vampirler, cinayetler vs… Eğer bu tür gerilim verici konular ilgi alanınıza giriyorsa, bir solukta okuyabilirsiniz.:)
Kitap 288 sayfadan oluşuyor. Nasıl okuduğunuzu, nasıl bitirdiğinizi anlamıyorsunuz.

Özeti şu şekilde,


Herkese rahatlıkla tavsiye edebilirim. :)

HOŞÇAKALIN... :)


Yorumlar

 1. İkisinin renkleri de çok güzel .Tam yyazlık .Senin tırnaklarında çok güzelmiş benimkilerde öyle olsa keske :):)Bana da beklerim

  http://senistiyorruj.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 2. flormarı hemen almam lazım bende farklı markanın o rengi var 2 kat sürdüğüm halde güzel durmuyor :) bu arada blogunu yeni keşfettim ve hemen izlecin oldum bana da beklerim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tavsiye ederim :) Teşekkür ederim, geliyorum :))

   Sil

Yorum Gönder

Teşekkürler...

Bu blogdaki popüler yayınlar