RITUEL DE BEAUTE Siyah Nokta Temizleme Bandı

Resim
Olumsuz hava koşulları, kötü beslenme alışkanlıkları, cilt bakımına yeteri kadar önem gösterilmemesi, yanlış cilt bakım ürünleri kullanılması ya da genetik yatkınlık gibi nedenlerden dolayı birçoğumuz siyah nokta oluşumuna ne yazık ki maruz kalıyoruz. Ciltten salgılanan fazla yağ ile cilt yüzeyindeki tozun ve kirin birleşmesi ile oluşan siyah noktalar, önlem almadığımız takdirde daha ciltte daha geniş alanlara yayılarak hem akne gibi sağlık sorunlarına sebep olabiliyor. Sağlık sorunlarına sebep olmanın yanı sıra estetik açıdan da bizi rahatsız eden komedonları evlerimizde çeşitli yöntemler ile kolayca kontrol altına alabilmemiz aslında mümkün. 
Benim en sık kullandığım yöntemlerden biri siyah nokta çıkarıcı bantlar. Hem pratiklik açısından hem de kısa vaadede ve dakikalar içinde burun bölgemdeki siyah nokta sorunumdan kurtardıkları için sıklıkla bantları tercih ediyorum. Dediğim gibi  bu bantlar sadece kısa bir süre için etkili; ama işimizi görüyor mu? KESİNLİKLE EVET!

ALIX AVIEN 310

Selam herkese..:)

Son birkaç haftadır, internet sorunu yüzünden rahat rahat yazı ve fotoğraf  ekleyemiyorum. Çok yakın bir zamanda inşallah her gün yeni yazı olacak blogumda.

Bu yazımda Alix Avien 310 nolu ojeyle karşınızdayım.:) Mavinin tüm tonlarını seven birisi olarak bu ojenin rengine de hayran kaldım.

oje
Gördüğünüz gibi çok canlı ve aynı zamanda da çok asil bir mavi.


Fırçası ideal kalınlıkta, ince bir yapısı var diyebilirim. Sürülüşü de dolayısıyla oldukça pratik.
Bakalım tırnaklarımda nasıl durmuş.:)


Bazı ojelerde olduğu gibi fırça izi bırakmıyor ve iki kat sürmek fazlasıyla yetiyor, homojen bir şekilde tırnak yüzeyini kaplıyor.

Ben çok sevdim bu ojeyi.:) Sizin Alix Avien ojeleriyle ilgili görüşleriniz nelerdir?

HOŞÇAKALIN :)

Yorumlar

 1. Waow rengi çok çarpıcıymış :) Tırnak şekline de yakıştırdım güle güle kullan.

  http://missfiruz.blogspot.com

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim :) Renk için en doğru kelimeyi söylemişsin "çarpıcı", katılıyorum :)

   Sil
 2. çok güzel rengi çok beğendim :)

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Teşekkürler...

Bu blogdaki popüler yayınlar