RITUEL DE BEAUTE Siyah Nokta Temizleme Bandı

Resim
Olumsuz hava koşulları, kötü beslenme alışkanlıkları, cilt bakımına yeteri kadar önem gösterilmemesi, yanlış cilt bakım ürünleri kullanılması ya da genetik yatkınlık gibi nedenlerden dolayı birçoğumuz siyah nokta oluşumuna ne yazık ki maruz kalıyoruz. Ciltten salgılanan fazla yağ ile cilt yüzeyindeki tozun ve kirin birleşmesi ile oluşan siyah noktalar, önlem almadığımız takdirde daha ciltte daha geniş alanlara yayılarak hem akne gibi sağlık sorunlarına sebep olabiliyor. Sağlık sorunlarına sebep olmanın yanı sıra estetik açıdan da bizi rahatsız eden komedonları evlerimizde çeşitli yöntemler ile kolayca kontrol altına alabilmemiz aslında mümkün. 
Benim en sık kullandığım yöntemlerden biri siyah nokta çıkarıcı bantlar. Hem pratiklik açısından hem de kısa vaadede ve dakikalar içinde burun bölgemdeki siyah nokta sorunumdan kurtardıkları için sıklıkla bantları tercih ediyorum. Dediğim gibi  bu bantlar sadece kısa bir süre için etkili; ama işimizi görüyor mu? KESİNLİKLE EVET!

RAPSODİ 340

Herkese Merhaba :)

Şu yazımdaki alışverişimden aldığımı belirtiğim Rapsodi mulivitaminli 340 numaralı oje, günün ojesi olsun istedim.:) Yazıyı yazmakta biraz geciktim, ama olsun.:)

oje

Mavi tonlarını çok sevdiğimden bahsetmiştim. Daha önce hiç kullanmadım bir markaydı, fakat bu rengi görür görmez alıverdim. Çok tatlı, yumuşak bir tona sahip.


Oldukça ince bir yapısı var, tek kat yeterli olmuyor. Tek kat sürdüğüm zaman renkli parlatıcı görüntüsü verdi. Ben de bolca iki kat sürüverdim ve bu görüntüye ulaştım:) 


Fiyat açısından gayet uygun ve renk skalası geniş bir marka. Denememiş olanlara da tavsiye ederim.:)

İyi Akşamlar, HOŞÇAKALIN...:)

Yorumlar

Yorum Gönder

Teşekkürler...

Bu blogdaki popüler yayınlar