Lifecell’den Akıllı Kamera: SUPERCAM

Resim
SUPERCAM ile Sevdiklerinize Gözünüz Gibi Bakın
Teknolojilerle deyimler çok bağlantılı aslında. Mesela “gözün gibi bak”. Ne güzel bir deyim değil mi? Bir şeyin ne kadar değerli olduğunu göstermek için söylenir. Eski zamanlarda önemsediği şeylerden ayrılmak zorunda kalan insanlara güven vermek için.

Zaman ilerlese de ihtiyaçlar değişmiyor. Deyimler ve ihtiyaçlar da teknoloji ile birlikte yeni anlamlar kazanıyor.
Gözün gibi bak deyimi için de başka bir çözüm var artık. Yeni bir teknoloji: Supercam
Supercam evini, işini, evcil hayvanını, bebeğini… insanın önemsediği ne varsa gözü gibi bakabilmesi için yapılmış bir hizmet. Lifecell’in sunduğu güvenlik hizmeti Supercam ile kamera sistemlerinizden evinizi mobil uygulama sayesinde izleyebiliyor, geriye dönük kayıtlarınıza ulaşabiliyorsunuz. Çift taraflı konuşma özelliği ile cihaz üzerinden iletişim kurabiliyor, davetsiz misafirler için alarm alanı oluşturabiliyorsun. Tüm bu özellikleri ile gerçekten sevdiklerine gözün gibi bakabiliyorsun.

Üste…

DİKKAT! ÇEKİLİŞ SONUCU !

Merhaba Arkadaşlar:)

Çekilişimin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Listeler hazırlandı, linkler kontrol edildi, ek haklar hesaplandı...:) Toplamda 139 katılım oldu, fakat çeşitli sebeplerden dolayı (birden fazla katılım, forma yazılan saçma cevaplar, zorunlu şartların yerine getirilmemesi, çekiliş duyurularının silinmesi...) elenen isimler oldu. Ek haklarla birlikte sayı 224'e çıktı. 

Tahmin ettiğimden de uzun süren uğraşlarım sonucu, random.org yardımıyla kazananı belirledim. :) Umarım çok isteyen birine gitmiştir diyorum ve sonuca geçiyorum.:)
Havva Azra Öztürk'ü tebrik ediyorum.:) Kendisine mail atıyorum hemen.:) Bana en geç yarın gece saat 23:00'e kadar iletişim bilgilerini göndermesi gerekiyor, aksi takdirde yeni bir kazanan belirleyeceğim.

Yeni çekilişlerde görüşmek üzere, hoşçakalın...:)

Yorumlar

 1. çok tşk ederimmmmm adresimi mailll attımmm çok sevindimmmmm :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tekrardan tebrik ediyorum ve şimdiden güle güle kullanın:) Kargonuzu bugün ya da yarın inşallah gönderiyorum:)

   Sil
  2. teşekkür ederim ezgi hanımcımm heycanla beklıyorumm kendimi gerçekten çok şanslı hıssedıyorumm bu kadar güzell hedıyelerr benımmm olduu ;)

   Sil
 2. Kazanan arkadasa tebrikler.
  Sanssizligimi bi kere daha teyit etmis oldum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ama şanssızım diyerek şanssızlığı çağırmayın:) Dilerim daha güzel çekilişlerde şans sizden yana olsun:)

   Sil

Yorum Gönder

Teşekkürler...

Bu blogdaki popüler yayınlar