RITUEL DE BEAUTE Siyah Nokta Temizleme Bandı

Resim
Olumsuz hava koşulları, kötü beslenme alışkanlıkları, cilt bakımına yeteri kadar önem gösterilmemesi, yanlış cilt bakım ürünleri kullanılması ya da genetik yatkınlık gibi nedenlerden dolayı birçoğumuz siyah nokta oluşumuna ne yazık ki maruz kalıyoruz. Ciltten salgılanan fazla yağ ile cilt yüzeyindeki tozun ve kirin birleşmesi ile oluşan siyah noktalar, önlem almadığımız takdirde daha ciltte daha geniş alanlara yayılarak hem akne gibi sağlık sorunlarına sebep olabiliyor. Sağlık sorunlarına sebep olmanın yanı sıra estetik açıdan da bizi rahatsız eden komedonları evlerimizde çeşitli yöntemler ile kolayca kontrol altına alabilmemiz aslında mümkün. 
Benim en sık kullandığım yöntemlerden biri siyah nokta çıkarıcı bantlar. Hem pratiklik açısından hem de kısa vaadede ve dakikalar içinde burun bölgemdeki siyah nokta sorunumdan kurtardıkları için sıklıkla bantları tercih ediyorum. Dediğim gibi  bu bantlar sadece kısa bir süre için etkili; ama işimizi görüyor mu? KESİNLİKLE EVET!

DİKKAT! ÇEKİLİŞ SONUCU !

Merhaba Arkadaşlar:)

Çekilişimin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Listeler hazırlandı, linkler kontrol edildi, ek haklar hesaplandı...:) Toplamda 139 katılım oldu, fakat çeşitli sebeplerden dolayı (birden fazla katılım, forma yazılan saçma cevaplar, zorunlu şartların yerine getirilmemesi, çekiliş duyurularının silinmesi...) elenen isimler oldu. Ek haklarla birlikte sayı 224'e çıktı. 

Tahmin ettiğimden de uzun süren uğraşlarım sonucu, random.org yardımıyla kazananı belirledim. :) Umarım çok isteyen birine gitmiştir diyorum ve sonuca geçiyorum.:)
Havva Azra Öztürk'ü tebrik ediyorum.:) Kendisine mail atıyorum hemen.:) Bana en geç yarın gece saat 23:00'e kadar iletişim bilgilerini göndermesi gerekiyor, aksi takdirde yeni bir kazanan belirleyeceğim.

Yeni çekilişlerde görüşmek üzere, hoşçakalın...:)

Yorumlar

 1. çok tşk ederimmmmm adresimi mailll attımmm çok sevindimmmmm :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tekrardan tebrik ediyorum ve şimdiden güle güle kullanın:) Kargonuzu bugün ya da yarın inşallah gönderiyorum:)

   Sil
  2. teşekkür ederim ezgi hanımcımm heycanla beklıyorumm kendimi gerçekten çok şanslı hıssedıyorumm bu kadar güzell hedıyelerr benımmm olduu ;)

   Sil
 2. Kazanan arkadasa tebrikler.
  Sanssizligimi bi kere daha teyit etmis oldum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ama şanssızım diyerek şanssızlığı çağırmayın:) Dilerim daha güzel çekilişlerde şans sizden yana olsun:)

   Sil

Yorum Gönder

Teşekkürler...

Bu blogdaki popüler yayınlar