RITUEL DE BEAUTE Siyah Nokta Temizleme Bandı

Resim
Olumsuz hava koşulları, kötü beslenme alışkanlıkları, cilt bakımına yeteri kadar önem gösterilmemesi, yanlış cilt bakım ürünleri kullanılması ya da genetik yatkınlık gibi nedenlerden dolayı birçoğumuz siyah nokta oluşumuna ne yazık ki maruz kalıyoruz. Ciltten salgılanan fazla yağ ile cilt yüzeyindeki tozun ve kirin birleşmesi ile oluşan siyah noktalar, önlem almadığımız takdirde daha ciltte daha geniş alanlara yayılarak hem akne gibi sağlık sorunlarına sebep olabiliyor. Sağlık sorunlarına sebep olmanın yanı sıra estetik açıdan da bizi rahatsız eden komedonları evlerimizde çeşitli yöntemler ile kolayca kontrol altına alabilmemiz aslında mümkün. 
Benim en sık kullandığım yöntemlerden biri siyah nokta çıkarıcı bantlar. Hem pratiklik açısından hem de kısa vaadede ve dakikalar içinde burun bölgemdeki siyah nokta sorunumdan kurtardıkları için sıklıkla bantları tercih ediyorum. Dediğim gibi  bu bantlar sadece kısa bir süre için etkili; ama işimizi görüyor mu? KESİNLİKLE EVET!

YENİ BLOGLAR ve BLOGGERLAR İÇİN YEPYENİ BİR ETKİNLİK!

Merhaba Arkadaşlar:)

Bir etkinlik duyurusunu sizlerle paylaşmak istedim. Sevgili Kozmetik Tutkunu blogunun sahibi, yeni blog sahiplerinin tanışması ve kaynaşması amaçlı çok güzel bir etkinlik düşünmüş. Etkinliği merak eden veya etkinliğe katılmak isteyen olursa tık tık :)

HOŞÇAKALIN..:)

Yorumlar

 1. merhaba...Ben de hepimizi geliştirecek kitap tiyatro müzik aktüel konular moda gezi bilim kısacası hayata dair pek çok şey paylaşmak adına burdayım :) çok yeni bir bloğum var beklerim ... http://ofrecentvintage.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba ^_^
   Hoşgeldiniz aramıza :)) Hemencecik üye oldum :)

   Sil

Yorum Gönder

Teşekkürler...

Bu blogdaki popüler yayınlar