RITUEL DE BEAUTE Siyah Nokta Temizleme Bandı

Resim
Olumsuz hava koşulları, kötü beslenme alışkanlıkları, cilt bakımına yeteri kadar önem gösterilmemesi, yanlış cilt bakım ürünleri kullanılması ya da genetik yatkınlık gibi nedenlerden dolayı birçoğumuz siyah nokta oluşumuna ne yazık ki maruz kalıyoruz. Ciltten salgılanan fazla yağ ile cilt yüzeyindeki tozun ve kirin birleşmesi ile oluşan siyah noktalar, önlem almadığımız takdirde daha ciltte daha geniş alanlara yayılarak hem akne gibi sağlık sorunlarına sebep olabiliyor. Sağlık sorunlarına sebep olmanın yanı sıra estetik açıdan da bizi rahatsız eden komedonları evlerimizde çeşitli yöntemler ile kolayca kontrol altına alabilmemiz aslında mümkün. 
Benim en sık kullandığım yöntemlerden biri siyah nokta çıkarıcı bantlar. Hem pratiklik açısından hem de kısa vaadede ve dakikalar içinde burun bölgemdeki siyah nokta sorunumdan kurtardıkları için sıklıkla bantları tercih ediyorum. Dediğim gibi  bu bantlar sadece kısa bir süre için etkili; ama işimizi görüyor mu? KESİNLİKLE EVET!

GÜNÜN OJESİ #8

Merhaba Arkadaşlar:)

Uzun upuzuuun bir zaman geçti günün ojesi yazısı yazmayalı. Hazır çok güzel, tam bir kış rengi oje sürmüşken paylaşayım bari dedim.:) Günün ojesi Pastel'in 111 numaralı ojesi.


Koyu kiremitin bordoya çalan bir tonu diyebilirim. Yazın mavi tonlarına, kışın da bu tonlara ağırlık veren biri olarak, Pastel'in 111 numarasını çooook sevdim.:)


Tırnağımda duruşu bu şekilde. Pastel'in ojeleri ince yapılı olduğu için mutlaka iki kat sürüyorum. Sürümü çok rahat. Tırnak yapım uzun ince olduğu için fırçasının geniş yapıda olmaması benim için bir avantaj. Geniş yapılı fırçalarla pek anlaşamıyorum.:)


Bu tonlarda bir renk arıyorsanız tavsiye ederim.:) Fiyatı 2,65 TL. Gratislerde şuan Pastel ojelerde 3 al 2 öde kampanyası var. Bir ihtimal, duymamış olanlara da duyurmuş olayım.:)

...HOŞÇAKALIN... İYİ PAZARLAR...

Yorumlar

 1. Bu renk benimde çok sevdiğim bir renk canım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. A öyle mii:)) Sevilmeyecek gibi de değil ama bence yaa:) Klasik renklerin en güzeli :))

   Sil
 2. Bu tonlar beyaz ellerde şahane duruyor, size de çok yakışmış. :)

  YanıtlaSil
 3. ay tam benim rengim! bayıldım güle güle kullan :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim canım:)) Ben de bayılıyorum:)

   Sil

Yorum Gönder

Teşekkürler...

Bu blogdaki popüler yayınlar