Lifecell’den Akıllı Kamera: SUPERCAM

Resim
SUPERCAM ile Sevdiklerinize Gözünüz Gibi Bakın
Teknolojilerle deyimler çok bağlantılı aslında. Mesela “gözün gibi bak”. Ne güzel bir deyim değil mi? Bir şeyin ne kadar değerli olduğunu göstermek için söylenir. Eski zamanlarda önemsediği şeylerden ayrılmak zorunda kalan insanlara güven vermek için.

Zaman ilerlese de ihtiyaçlar değişmiyor. Deyimler ve ihtiyaçlar da teknoloji ile birlikte yeni anlamlar kazanıyor.
Gözün gibi bak deyimi için de başka bir çözüm var artık. Yeni bir teknoloji: Supercam
Supercam evini, işini, evcil hayvanını, bebeğini… insanın önemsediği ne varsa gözü gibi bakabilmesi için yapılmış bir hizmet. Lifecell’in sunduğu güvenlik hizmeti Supercam ile kamera sistemlerinizden evinizi mobil uygulama sayesinde izleyebiliyor, geriye dönük kayıtlarınıza ulaşabiliyorsunuz. Çift taraflı konuşma özelliği ile cihaz üzerinden iletişim kurabiliyor, davetsiz misafirler için alarm alanı oluşturabiliyorsun. Tüm bu özellikleri ile gerçekten sevdiklerine gözün gibi bakabiliyorsun.

Üste…

GRATİS'İN %40 İNDİRİMİNDEN NELER ALDIM?

Selam Herkese :)

Gratis, biliyorsunuz ki 24-25-26 Ocak tarihleri için, hiç beklemediğim bir anda, Gratis'e özel tüm ürünlerde %40 indirim yaptı. Geçtiğimiz Gratis indiriminden yararlanamamıştım, çünkü o sırada Rossmann indiriminden yararlanmakla meşguldüm.:P Dün de Gratis'e gidip bir bakayım dedim. Almak istediğim birkaç şeyi , indirimin ilk günü olmasına karşın, bulamadım. Hafta sonu diğer şubelerinde bulursam alacağım inşallah.


Çok fazla bir şey alamadım gördüğünüz gibi. Ama aldıklarımın ve diğer şubelerden alacaklarımın bazıları çekilişim için ayrıldı bile.:)

İndirimsiz fiyatları;
- Benri Koyu Renkler için Aseton: 2,5 TL
- The Balm Mary-Lou Manizer: 39,90 TL
- Küçük Boy Defter: 3 TL
- Cala Makyaj Temizleme Mendili: 4,5 TL

Bu fiyatların üzerinden %40 indirim yapıldı. Normalde 49,90 TL tutan alışverişime, 29,94 TL ödedim. Güzel bir alışverişti benim için. Benri pamuk, Bahama Bronzer, Eklips makyaj süngeri, bigudi ve retro defterlerden bulamadım. Artık onlar da başka alışverişe diyorum.:)


Siz bu indirimden yararlandınız mı?
HOŞÇAKALIN

Yorumlar

 1. Güle güle kullan aldıklarını :)

  YanıtlaSil
 2. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Üzüldüm senin adına, ama neyseki ihtiyaç olan şeyleri bulabilmişsin. Ben de ilk günü gitmeme rağmen bazı ürünler ilginçtir ki hiç yoktu :) Bugün yine gittim başka bir şubesine pamuk yine yoktu :( Teşekkür ederim canım, seninkiler de hayırlı olsun, güle güle kullan:)

   Sil
 3. Güle güle kullan :) ben de yararlandım tabi hemen indirimden, yazısını da yazdım, belki okumak istersin :)
  Mary lou'dan balm jovi paletinde var, kullanıyorum, çok çok memnunum :) bigudi ben de baktm bugn ama bulamadım :\ ürün kıtlıgı çekmelerinden hiç hoşlanmıyorm ya

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tabiki canım seve seve okurum:) Güle güle kullan aldıklarını, geliyorum bloguna:) Aslında Balm Joviyi de almak istedim nasıl olsa aydınlatıcı var diye içinde, ama palet bitirememekten korktuğum için Mary-Lou'yu alıverdim:) Bigudilerden ben de bulamadım ya:( Aynen ben de... Her gittiğimde bir ürün kıtlığı var, ellerindekileri bitirmeye çalıştıkları için yenilerini getirmiyorlar galiba :/

   Sil
 4. Cala güzelmi tatlım bilmiyorum ama bende aldım bügün :) güle güle kullan

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler canım:) Ben de ilk defa aldım bakalım artık:)

   Sil
 5. Güle güle kullan canım aldıklarını :)

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Teşekkürler...

Bu blogdaki popüler yayınlar