RITUEL DE BEAUTE Siyah Nokta Temizleme Bandı

Resim
Olumsuz hava koşulları, kötü beslenme alışkanlıkları, cilt bakımına yeteri kadar önem gösterilmemesi, yanlış cilt bakım ürünleri kullanılması ya da genetik yatkınlık gibi nedenlerden dolayı birçoğumuz siyah nokta oluşumuna ne yazık ki maruz kalıyoruz. Ciltten salgılanan fazla yağ ile cilt yüzeyindeki tozun ve kirin birleşmesi ile oluşan siyah noktalar, önlem almadığımız takdirde daha ciltte daha geniş alanlara yayılarak hem akne gibi sağlık sorunlarına sebep olabiliyor. Sağlık sorunlarına sebep olmanın yanı sıra estetik açıdan da bizi rahatsız eden komedonları evlerimizde çeşitli yöntemler ile kolayca kontrol altına alabilmemiz aslında mümkün. 
Benim en sık kullandığım yöntemlerden biri siyah nokta çıkarıcı bantlar. Hem pratiklik açısından hem de kısa vaadede ve dakikalar içinde burun bölgemdeki siyah nokta sorunumdan kurtardıkları için sıklıkla bantları tercih ediyorum. Dediğim gibi  bu bantlar sadece kısa bir süre için etkili; ama işimizi görüyor mu? KESİNLİKLE EVET!

KALPLİ TIRNAKLAR ♥

Merhaba Arkadaşlar :)

Sevgililer Günü'ne az bir süre kaldı. Kimimiz bugünü kutlarken, kimimiz sıradan birgün olarak geçiştiriyoruz. Ben bugün, Sevgililer Günü'nü kutlayanlar veya kalpli figürleri sevenler için çeşitli kalpli tırnak süslemesi örnekleri paylaşmak istedim. ♥ 
Not: Fotoğraflar pinterest.com'dan alınmıştır.

HOŞÇAKALIN:)

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar