RITUEL DE BEAUTE Siyah Nokta Temizleme Bandı

Resim
Olumsuz hava koşulları, kötü beslenme alışkanlıkları, cilt bakımına yeteri kadar önem gösterilmemesi, yanlış cilt bakım ürünleri kullanılması ya da genetik yatkınlık gibi nedenlerden dolayı birçoğumuz siyah nokta oluşumuna ne yazık ki maruz kalıyoruz. Ciltten salgılanan fazla yağ ile cilt yüzeyindeki tozun ve kirin birleşmesi ile oluşan siyah noktalar, önlem almadığımız takdirde daha ciltte daha geniş alanlara yayılarak hem akne gibi sağlık sorunlarına sebep olabiliyor. Sağlık sorunlarına sebep olmanın yanı sıra estetik açıdan da bizi rahatsız eden komedonları evlerimizde çeşitli yöntemler ile kolayca kontrol altına alabilmemiz aslında mümkün. 
Benim en sık kullandığım yöntemlerden biri siyah nokta çıkarıcı bantlar. Hem pratiklik açısından hem de kısa vaadede ve dakikalar içinde burun bölgemdeki siyah nokta sorunumdan kurtardıkları için sıklıkla bantları tercih ediyorum. Dediğim gibi  bu bantlar sadece kısa bir süre için etkili; ama işimizi görüyor mu? KESİNLİKLE EVET!

MİSAFİRİM OLUR MUSUNUZ? ☺

Merhaba Arkadaşlar :)

Bugün düşündüm ve bir misafir yazar etkinliği başlatmaya karar verdim. İlk kez çekiliş dışında böyle bir etkinlik başlatıyorum, bakalım nasıl olacak.:) Etkinlik ile çok yeni olan bloglar yazılarını daha geniş kitleye ulaştırabilecekler, misafirler sayesinde blogum yazı bakımından çeşitlenecek ve canlanacak ve belki de tanışıp kaynaşacağız.:)
Misafir yazar olmak için tek şart blog yazarı olmanız. Yeni ve eski bütün bloggerlar etkinliğime istedikleri takdirde katılılabilirler. :)

Konular:
- Cilt Bakım Rutini
- Saç Bakım Rutini
- Tırnak ve El Bakım Rutini
- Makyaj Çantamda Ne Var?
- Makyaj Düzeni
- Favori Kozmetik Ürünü Tanıtımı
- Nail Art
- Saç Modelleri
- Alışveriş

Ben konu başlıklarını belirledim.Yukarıdaki konulardan istediğinizi seçebilirsiniz veya çok istediğiniz başka bir konu hakkında da yazabilirsiniz.

Katılamak isteyen arkadaşlar bu yazının altına yorum olarak katılma isteklerini bildirebilirler veya blogumun üst kısmında bulunan iletişim sekmesinden mail bana mail atabilirler.

Etkinliğin bitiş tarihi belli değil, katılıma göre belirleyeceğim. Katılacaklar listesini hazırladıktan sonra, her hafta bir gün bir kişiyi yazısıyla blogumda misafir edeceğim.

Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar:
- Yazıya eklediğiniz fotoğraflar orjinal (tarafınızdan çekilmiş) olmalı
veya,
- İnternetten fotoğraf eklemek isterseniz yazınızda kaynak belirtmelisiniz.
- İçerik orjinal (tarafınızdan yazılmış) olmalı,
ve
- Yazınız daha önce başka bir blogta vs. yayınlanmamış olmalı.

GÜZEL BİR ETKİNLİK OLMASINI DİLİYORUM.:) 
KATILIRSANIZ ÇOK MUTLU OLURUM ^_^

Yorumlar

 1. Ben ben olurum bebiş :) Çok isterim hemde senin cici bloğuna konuk yazar olmak tabii kabul edersen

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tabiki kabul ederim canım, çok sevinirim :))

   Sil
 2. Bence çok iyi düşünülmüş bir etkinlik... Katılmak isterim:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim:) Listeye ekleyeceğim:)

   Sil
 3. Merhaba canım tabi ki katılmak isterim :)

  YanıtlaSil
 4. Ben de tırnak ve el bakım rutini hakkında yazı yazmak isterim =)

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Teşekkürler...

Bu blogdaki popüler yayınlar