RITUEL DE BEAUTE Siyah Nokta Temizleme Bandı

Resim
Olumsuz hava koşulları, kötü beslenme alışkanlıkları, cilt bakımına yeteri kadar önem gösterilmemesi, yanlış cilt bakım ürünleri kullanılması ya da genetik yatkınlık gibi nedenlerden dolayı birçoğumuz siyah nokta oluşumuna ne yazık ki maruz kalıyoruz. Ciltten salgılanan fazla yağ ile cilt yüzeyindeki tozun ve kirin birleşmesi ile oluşan siyah noktalar, önlem almadığımız takdirde daha ciltte daha geniş alanlara yayılarak hem akne gibi sağlık sorunlarına sebep olabiliyor. Sağlık sorunlarına sebep olmanın yanı sıra estetik açıdan da bizi rahatsız eden komedonları evlerimizde çeşitli yöntemler ile kolayca kontrol altına alabilmemiz aslında mümkün. 
Benim en sık kullandığım yöntemlerden biri siyah nokta çıkarıcı bantlar. Hem pratiklik açısından hem de kısa vaadede ve dakikalar içinde burun bölgemdeki siyah nokta sorunumdan kurtardıkları için sıklıkla bantları tercih ediyorum. Dediğim gibi  bu bantlar sadece kısa bir süre için etkili; ama işimizi görüyor mu? KESİNLİKLE EVET!

ZARİF GELİNLİK MODELLERİ

Selam Kızlar :)
Yakın zamanlarda evlilik düşünenler yazıma buyursunlar. ^_^  Hoşuma giden zarif ve şık birkaç gelinlik modeli paylaşacağım bu yazımda. Nedense bugün böyle bir yazı yazmak istedim, içimden geldi. :)) 


Herkesin kafasında mutlaka hayal ettiği bir model vardır. Benim hoşuma gidenler de böyle güpür detaylı ve kabarık olmayan modeller.:) Özellikle sırtı pencereli olanlara ayrı bir ilgim var. Hayırlısı diyeliiiimmm... :D

Not: Fotoğraflar pinterest.com'dan alınmıştır.

Siz en çok hangisini beğendiniz? :)

HOŞÇAKALIN...:)
post signature

Yorumlar

  1. Sırt detayları çok hoşuma gidiyor. Bu yılda çok moda sanırım. Ben nasıl yaptıracağım hala karar vermiş değilim :))

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Evet galiba sırt detaylarım modaymış :)) İnşallah dilediğiniz gibi olur her şey:)

      Sil

Yorum Gönder

Teşekkürler...

Bu blogdaki popüler yayınlar