RITUEL DE BEAUTE Siyah Nokta Temizleme Bandı

Resim
Olumsuz hava koşulları, kötü beslenme alışkanlıkları, cilt bakımına yeteri kadar önem gösterilmemesi, yanlış cilt bakım ürünleri kullanılması ya da genetik yatkınlık gibi nedenlerden dolayı birçoğumuz siyah nokta oluşumuna ne yazık ki maruz kalıyoruz. Ciltten salgılanan fazla yağ ile cilt yüzeyindeki tozun ve kirin birleşmesi ile oluşan siyah noktalar, önlem almadığımız takdirde daha ciltte daha geniş alanlara yayılarak hem akne gibi sağlık sorunlarına sebep olabiliyor. Sağlık sorunlarına sebep olmanın yanı sıra estetik açıdan da bizi rahatsız eden komedonları evlerimizde çeşitli yöntemler ile kolayca kontrol altına alabilmemiz aslında mümkün. 
Benim en sık kullandığım yöntemlerden biri siyah nokta çıkarıcı bantlar. Hem pratiklik açısından hem de kısa vaadede ve dakikalar içinde burun bölgemdeki siyah nokta sorunumdan kurtardıkları için sıklıkla bantları tercih ediyorum. Dediğim gibi  bu bantlar sadece kısa bir süre için etkili; ama işimizi görüyor mu? KESİNLİKLE EVET!

TURUNCU KASA ÇEKİLİŞ SONUCU

Merhabalar :)

Turuncu Kasa ile yaptigimiz,15 gun suren cekilisimiz dun sona erdi. Gecerli 31 yorum icerisinde, kazanan, 29.yorumun sahibi oldu.
Tebrikler Bu. S. ! :) Hemen mail atiyorum kendisine ve 3 gun icerisinde bana ulasmasini bekliyorum.

HOŞÇAKALIN. ..:)
post signature

Yorumlar

 1. Çok mutlu oldum :) mail gönderdim tekrar teşekkürler... :)

  YanıtlaSil
 2. Gule gule kullanirsin umarim :) cok sevindim mutlu olmana :)

  YanıtlaSil
 3. Blogu takip ediyorum ezgi abla :))

  YanıtlaSil
 4. Merhaba yazılarını çok beğeniyorum beni de takip edersen çok sevinirim :) http://hugnatureloveanimals.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Teşekkürler...

Bu blogdaki popüler yayınlar