RITUEL DE BEAUTE Siyah Nokta Temizleme Bandı

Resim
Olumsuz hava koşulları, kötü beslenme alışkanlıkları, cilt bakımına yeteri kadar önem gösterilmemesi, yanlış cilt bakım ürünleri kullanılması ya da genetik yatkınlık gibi nedenlerden dolayı birçoğumuz siyah nokta oluşumuna ne yazık ki maruz kalıyoruz. Ciltten salgılanan fazla yağ ile cilt yüzeyindeki tozun ve kirin birleşmesi ile oluşan siyah noktalar, önlem almadığımız takdirde daha ciltte daha geniş alanlara yayılarak hem akne gibi sağlık sorunlarına sebep olabiliyor. Sağlık sorunlarına sebep olmanın yanı sıra estetik açıdan da bizi rahatsız eden komedonları evlerimizde çeşitli yöntemler ile kolayca kontrol altına alabilmemiz aslında mümkün. 
Benim en sık kullandığım yöntemlerden biri siyah nokta çıkarıcı bantlar. Hem pratiklik açısından hem de kısa vaadede ve dakikalar içinde burun bölgemdeki siyah nokta sorunumdan kurtardıkları için sıklıkla bantları tercih ediyorum. Dediğim gibi  bu bantlar sadece kısa bir süre için etkili; ama işimizi görüyor mu? KESİNLİKLE EVET!

WET N WILD MEGALAST "Rose-Bud" RUJ

Yazın canlı tonlardaki makyaj ürünleri vazgeçilmezim oluyor. İşte tam da yaza yakıştırdığım güzeller güzeli bir renge sahip Wet n Wild Rose-Bud bugünkü yazımın kahramanı. Rose-Bud gonca gül demek. İsmiyle müsemma bu ruj, tazecik ve capcanlı görünümlü.Kalıcılığı çok iyi!


Yapısı ne kuru boya gibi sert ne de yağ gibi yumuşak. Dudaklarıma sürüyorum ve kenarlardan akıp taşmadan 3-4 saat rahat kalıyor. Çizgilere dolma yapmıyor ki en güzel özelliklerinden birisi de bu. Ama bu ruj da dahil tüm rujları uygulamadan birkaç dakika önce dudaklarınızı nemlendirip ruja hazır hale getirmelisiniz ki dudaklar kusursuza yakın bir görünüme kavuşabilsin.

Uzun süre dudağımda kalması dudaklarımda biraz kuruluk yapıyor. O nedenle dediğim gibi öncesinde nemlendirmek akıllıca bir adım olacaktır.

Megalast serisinin içeriğinde bulunan, hyaluronic mikroküreler dudağa olağanüstü bir şekilde tutunarak rujun kalıcı olmasını sağlamakta ve ayrıca deniz bitkileri özü, koenzim Q10 ve A&E vitaminleri içermekte.

wetnwild rosebud

Siyah ambalajlı bu seri, mat bir seri olmasına rağmen kendilerine has bir kremsi duruşları var. Yani kadife matlığında değiller.

Her ten rengine uyar!


Gayet pigmetli olan Wet n Wild Rose-Bud, pembe-mercan arası hoş bir nötr alt tona sahip. Her tene yakışabilecek sayılı renklerden diyebilirim.


Eğer kokuya karşı duyarlıysanız, sevindirici bir haberim var, bu ürün kokusuz!

Üzgünüm ama ambalaj tasarımı hiç olmamış!


Ambalaj konusunda biraz sıkıntılı olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. Uzun seyahatlerde makyaj çantamda taşıma konusunda beni tedirgin ediyor. Kapağı kırılacakmış ya da her an çıkabilecekmiş gibi. Bu konuya dikkat etmenizi öneririm.

Uygun fiyatlı!


Megalast serisini gerçekten başarılı buldum. Fiyatının da uygun olması ürünleri alınabilir kılıyor. Wet n Wild ürünlerine Gratislerden ulaşabilirsiniz.


Diğer dudak ürünleri ile ilgili yazılarımı okumak için aşağıdaki "Dudak Ürünleri" yazısına tıklayabilirsiniz.

 Dudak Ürünleri

İnstagram | Facebook | Follow Me On Bloglovin' 
post signature

Yorumlar

 1. rengine bayıldımm harikaymış canım bende bloğa bekliyorum :)

  YanıtlaSil
 2. gerçekten renkleri uygun fiyatlılar kategorisinde çok iyi :)

  YanıtlaSil
 3. Wet'n Wild'ın en sevdiğim ruju!

  YanıtlaSil
 4. renk harika..ben de bu markanın rujlarını seviyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Fiyatının uygunluğuna kıyasla oldukça başarılılar:)

   Sil

Yorum Gönder

Teşekkürler...

Bu blogdaki popüler yayınlar