RITUEL DE BEAUTE Siyah Nokta Temizleme Bandı

Resim
Olumsuz hava koşulları, kötü beslenme alışkanlıkları, cilt bakımına yeteri kadar önem gösterilmemesi, yanlış cilt bakım ürünleri kullanılması ya da genetik yatkınlık gibi nedenlerden dolayı birçoğumuz siyah nokta oluşumuna ne yazık ki maruz kalıyoruz. Ciltten salgılanan fazla yağ ile cilt yüzeyindeki tozun ve kirin birleşmesi ile oluşan siyah noktalar, önlem almadığımız takdirde daha ciltte daha geniş alanlara yayılarak hem akne gibi sağlık sorunlarına sebep olabiliyor. Sağlık sorunlarına sebep olmanın yanı sıra estetik açıdan da bizi rahatsız eden komedonları evlerimizde çeşitli yöntemler ile kolayca kontrol altına alabilmemiz aslında mümkün. 
Benim en sık kullandığım yöntemlerden biri siyah nokta çıkarıcı bantlar. Hem pratiklik açısından hem de kısa vaadede ve dakikalar içinde burun bölgemdeki siyah nokta sorunumdan kurtardıkları için sıklıkla bantları tercih ediyorum. Dediğim gibi  bu bantlar sadece kısa bir süre için etkili; ama işimizi görüyor mu? KESİNLİKLE EVET!

ÇEKİLİŞ SONUCU!

Limonian ile birlikte gerçekleştirdiğimiz çekiliş dün gece sona erdi. Ek haklar ile birlikte 20 katılım gerçekleşti.

Kazanan isim 7.sırada bulunan Elif Çevik oldu. Tebrikler Elif! En geç yarın sabaha kadar iletişim bilgilerini bana, bahcembenimblog@hotmail.com adresine ulaştırmanı bekliyorum. Bilgilerini bana ulaştırır ulaştırmaz firmaya göndereceğim.


İnstagram | Facebook | Follow Me On Bloglovin' 
post signature

Yorumlar

  1. Şanssız oldugumu biliyordum ama yinede denedim bi daha yaparsaniz bi daha katilirim
    O sans bana da gulecek ins :))

    YanıtlaSil
  2. 20 kişinin içinden bile şanssız olur mu bir insan? (Oluyormuş)
    Kazanan arkadaşı tebrik ederim :)

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Teşekkürler...

Bu blogdaki popüler yayınlar