RITUEL DE BEAUTE Siyah Nokta Temizleme Bandı

Resim
Olumsuz hava koşulları, kötü beslenme alışkanlıkları, cilt bakımına yeteri kadar önem gösterilmemesi, yanlış cilt bakım ürünleri kullanılması ya da genetik yatkınlık gibi nedenlerden dolayı birçoğumuz siyah nokta oluşumuna ne yazık ki maruz kalıyoruz. Ciltten salgılanan fazla yağ ile cilt yüzeyindeki tozun ve kirin birleşmesi ile oluşan siyah noktalar, önlem almadığımız takdirde daha ciltte daha geniş alanlara yayılarak hem akne gibi sağlık sorunlarına sebep olabiliyor. Sağlık sorunlarına sebep olmanın yanı sıra estetik açıdan da bizi rahatsız eden komedonları evlerimizde çeşitli yöntemler ile kolayca kontrol altına alabilmemiz aslında mümkün. 
Benim en sık kullandığım yöntemlerden biri siyah nokta çıkarıcı bantlar. Hem pratiklik açısından hem de kısa vaadede ve dakikalar içinde burun bölgemdeki siyah nokta sorunumdan kurtardıkları için sıklıkla bantları tercih ediyorum. Dediğim gibi  bu bantlar sadece kısa bir süre için etkili; ama işimizi görüyor mu? KESİNLİKLE EVET!

BİRİ KOT CEKET Mİ DEDİ? | Kot Ceket Kombinleri

denim jacket
Kot Ceket Kombinleri
 
♥   ♥   ♥   ♥   ♥   ♥   ♥  
Modası geçmez!

90'lı yıllarda zirve yapan kot ceket modası hiç geçecek gibi değil. 

Hemen her parçayla kombinlenebilen ve her kıyafete farklı hava veren kot ceketler, şıklığımıza şıklık katıyor.

Her zevke hitap edebilecek, her bütçeye uyabilecek pek çok çeşiti mevcut. 

Onları dantel, deri, şifon ve basic parçalarla birleştirip tarzınızı konuşturabilirsiniz.
 
Peki siz olsanız kot ceketleri nasıl kombinlerdiniz? İşte birkaç ilham verici örnek...

1. Deri  Kot Ceket: Kalem veya kloş deri eteklerle, daracık deri pantolonlarla kot ceketlerinizi bir arada kullanmak mümkün. Böylece son derece şık ve dikkat çekici bir görüntüye kavuşabilirsiniz. 


2. Dantel  Kot Ceket: Dantel elbise veya eteklerle kombinleyerek oldukça zarif bir görüntü elde edebilirsiniz. 

Bu kombinlerinen sevdiğim üçlüsü; taba rengi aksesuar - kırık beyaz dantel - kot

3. Maksi Boylar  Kot Ceket: Maksi boy etekler veya elbiselerle birleştirip birbirinden güzel kombinler yapmak hayal gücünüze kalmış.Bu kombinlerde favorim; siyah-beyaz çizgili desenler - kot ikilisi.

Kot ceketle sayısız kombin yapmak mümkün. Şık ve rahat olmak tarzınıza ve vücudunuza en uygun kombinlemeyi yapmaktan geçiyor.

İnstagram | Facebook | Follow Me On Bloglovin' 
post signature

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar