<-

<-

Cumartesi, Kasım 30, 2013

YÜZ ŞEKLİNE GÖRE KONTÜR YAPMA VE AYDINLATICI UYGULAMA

Merhabalar Herkese:)

Dün akşam internette gezinirken denk gelmiş olduğum ve kendi adıma yararlı bulduğum bir fotoğrafı sizlerle de paylaşmak istedim.:) Çok güzel bir şekilde, yüz şekline göre ne nereye uygulanmalı göstermişler. Her ne kadar çok fazla aydınlatıcı ve kontür uygulaması yapmıyor olsam da özel günlerde yararlı olabilir gibi geldi bana.

Hadi buyrun, siz de bakın.:)

Highlighting and contouring guide for your face shape! It really makes a difference!

İyi haftasonları diliyorum...HOŞÇAKALIN...

Salı, Kasım 19, 2013

SON ZAMANLARDAKİ MİNİ KOZMETİK ALIŞVERİŞLERİM: Gratis, Watsons, Rossmann, Flormar

Merhaba:)

Son zamanlarda Gratis, Watsons, Rossman ve Flormar'dan yapmış olduğum minik alışverişlerimi sizlerle paylaşacağım. Yılbaşına kadar sadece ihtiyacım olan veya çok beğendiğim şeyleri alma, öyle her gördüğümü almama konusunda kendimi zorluyorum.:)

Pazartesi, Kasım 18, 2013

CLEAN&CLEAR SİYAH NOKTA TEMİZLEYİCİ GÜNLÜK PEELİNG İÇİN KREM JEL

Merhaba Arkadaşlar:) 

Bu uuuupuzuuun, yazarken yorulduğum başlıktan sonra, sizlere Clean&Clear'ın bu ürünü hakkındaki deneyimlerimden bahsedeceğim.:) Aslında şuradaki "Cilt Bakım Ürünlerim" adlı yazımda, çok çok kısa bir şekilde nasıl kullandığıma dair bir paylaşımım olmuştu. Bugün de onların dışında ürünün genel özelliklerini ve benim ürünle ilgili son düşüncelerime yer vereceğim.

Cuma, Kasım 15, 2013

SHABBY CHIC DEKORASYON


Merhabalar :)

Yeni bir dekorasyon yazısı ile karşınızdayım. Bugün shabby chic tarzından elimden geldiğince bahsetmek ve sizlere ufak da olsa fikirler vermek istiyorum. Bu tarz son zamanlarda çok fazla gördüğümüz, gözümüzün alışageldiği ve benim çok sevdiğim bir tarz aynı zamanda da. 

Öncelikle örnek fotoğraflara geçmeden şöyle bir Shabby Chic'in tanımını yapmaya çalışacağım.

Genel Olarak Shabby Chic

İç dekorasyonda; eskimiş ya da eskitilmiş, antik görünümlü ve aynı zamanda da şık görünen, göze hitap eden eşyalar kullanılmasıyla oluşturulmuş bir dekorasyon tarzı, şeklinde genel bir tanımlama yapabilirim. 

 null

Pazartesi, Kasım 04, 2013

ELİDOR CO-CREATIONS EKSPRES BAKIM SPREYİ

Selam Herkese:)

Haftanın ilk günü, haftanın ilk yazısıyla buradayım.:) Birkaç gündür ne yazık ki blogumu ihmal ettim, halihazırda yazım olmadığı için de dolayısıyla hiçbir şey yayınlayamadım. Umarım bu hafta o eksiğimi kapatacağım ve bol yazılı bir hafta olacak.

Bir süredir kullanmış olduğum ve bitirmek üzere olduğum, Elidor Co-Creations serisinden Ekspres Bakım Spreyi hakkındaki yorumlarımdan bahsedeceğim biraz.