Lifecell’den Akıllı Kamera: SUPERCAM

Resim
SUPERCAM ile Sevdiklerinize Gözünüz Gibi Bakın
Teknolojilerle deyimler çok bağlantılı aslında. Mesela “gözün gibi bak”. Ne güzel bir deyim değil mi? Bir şeyin ne kadar değerli olduğunu göstermek için söylenir. Eski zamanlarda önemsediği şeylerden ayrılmak zorunda kalan insanlara güven vermek için.

Zaman ilerlese de ihtiyaçlar değişmiyor. Deyimler ve ihtiyaçlar da teknoloji ile birlikte yeni anlamlar kazanıyor.
Gözün gibi bak deyimi için de başka bir çözüm var artık. Yeni bir teknoloji: Supercam
Supercam evini, işini, evcil hayvanını, bebeğini… insanın önemsediği ne varsa gözü gibi bakabilmesi için yapılmış bir hizmet. Lifecell’in sunduğu güvenlik hizmeti Supercam ile kamera sistemlerinizden evinizi mobil uygulama sayesinde izleyebiliyor, geriye dönük kayıtlarınıza ulaşabiliyorsunuz. Çift taraflı konuşma özelliği ile cihaz üzerinden iletişim kurabiliyor, davetsiz misafirler için alarm alanı oluşturabiliyorsun. Tüm bu özellikleri ile gerçekten sevdiklerine gözün gibi bakabiliyorsun.

Üste…

ÇEKİLİŞ SONUCU

Merhaba Arkadaşlar:)

Biliyorum sonucu açıklamakta biraz geciktim, ama sonunda bugün açıklıyorum. Bundan sonra blogda çok  aktif olamayacağım gibi görünüyor. Şu sıralar feci bir tempoya girdim ve o tempom bozulsun istemiyorum. Fırsat buldukça paylaşımlarım devam edecek.:)

Çekilişe toplamda 97 katılım oldu. Ben başlığa "kapandı" yazdığım halde katılan 4 arkadaş olmuş, onların da katılımlarını geçerli saydım. Çünkü benim bir hatamda kaynaklandı bu durum, çekiliş formunu kapatmayı unutmuşum, onlar da katılmış.:)


Sonucu Random.org ile belirledim bir önceki çekilişimde yaptığım gibi. 

Kazanan 85. yorumun sahibi oldu. Tebrikleeerr! ^_^


Kendisine mail atıyorum ve salı günü sabahına kadar iletişim bilgilerini bekliyorum. 

Herkese iyi akşamlar...

post signature

Yorumlar

Yorum Gönder

Teşekkürler...

Bu blogdaki popüler yayınlar