Lifecell’den Akıllı Kamera: SUPERCAM

Resim
SUPERCAM ile Sevdiklerinize Gözünüz Gibi Bakın
Teknolojilerle deyimler çok bağlantılı aslında. Mesela “gözün gibi bak”. Ne güzel bir deyim değil mi? Bir şeyin ne kadar değerli olduğunu göstermek için söylenir. Eski zamanlarda önemsediği şeylerden ayrılmak zorunda kalan insanlara güven vermek için.

Zaman ilerlese de ihtiyaçlar değişmiyor. Deyimler ve ihtiyaçlar da teknoloji ile birlikte yeni anlamlar kazanıyor.
Gözün gibi bak deyimi için de başka bir çözüm var artık. Yeni bir teknoloji: Supercam
Supercam evini, işini, evcil hayvanını, bebeğini… insanın önemsediği ne varsa gözü gibi bakabilmesi için yapılmış bir hizmet. Lifecell’in sunduğu güvenlik hizmeti Supercam ile kamera sistemlerinizden evinizi mobil uygulama sayesinde izleyebiliyor, geriye dönük kayıtlarınıza ulaşabiliyorsunuz. Çift taraflı konuşma özelliği ile cihaz üzerinden iletişim kurabiliyor, davetsiz misafirler için alarm alanı oluşturabiliyorsun. Tüm bu özellikleri ile gerçekten sevdiklerine gözün gibi bakabiliyorsun.

Üste…

BEPANTHOL CİLT BAKIM KREMİ

Birkaç hafta önce yeni bir proje için trnd.com 'dan çok güzel bir paket aldım.  Pakette 1 adet 100 gr'lık ve 40 adet de 3,5 gr'lık arkadaşlarımla, akrabalarımla, tanıdıklarımla paylaşmam için deneme boy Bepanthol krem yer alıyordu. 

Deneme boy ürünleri ve bilgilendirme kitapçıklarını 3'er ya da 5'er tane çevremdekilere dağıttım ki hem onlar denesin hem de tanıdıkları ile paylaşabilsinler...  Sonra da anketleri yaptık ve sonuçları almaya başladık.Bephantol cilt bakım kremi elime geçtiği an cilt bakım rutinime eklendi. Günde bir kez olmak üzere yüzümde, dirseklerimde ve vücudumda kuru hissettiğim her yerde gönül rahatlığıyla kullanıyorum. Gönül rahatlığıyla diyorum çünkü içeriğinde parfüm yok, renklendirici madde yok, koruyucu yok ve pro-vitamin B-5  içeriyor.

Yapısı oldukça akışkan ve dağıttığınız an uyguladığınız bölgenin neme doyduğunu hissediyorsunuz. Benim için en önemli özelliklerinden biri, yağlı olmayan su bazlı bir ürün olması zaten.

Makyaj bazı olarak kullanmayı da çok sevdim. Hem burun kenarlarındaki pul pul olmuş görüntüyü birkaç dakika içinde hafifletiyor hem de makyaj ürünlerinin cilde daha kolay dağılmasını sağlıyor.

Güneş yanıklarıma çok iyi geldiğini söyleyebilirim. Güneşten gerilmiş ve kızarmış ciltteki acıyı ve sızıyı anında alıyor ve gerginliği azalttığı gibi müthiş bir serinlik de veriyor.

İçeriğinin sıradan nemlendirici ürünlere göre temiz olması ve 60 yıllık geçmişe sahip köklü bir marka olması nedeniyle bende güven uyandırdı.

Trnd'in bu projesinde bulunmaktan mutluluk duydum.


İnstagram | Facebook | Follow Me On Bloglovin' 
post signature

Yorumlar

 1. Bepanthol sür geçer denmesi gibi cidden :) Ben de yıllardır vazgeçmiyorum bu kremden her derde deva

  YanıtlaSil
 2. Bloğunuzu takibe aldım ben de bloğuma beklerim sevgiler :)

  YanıtlaSil
 3. Merhabalar; blogunuzu yeni keşfettim.GFC 'den takibe aldım.Bloguma beklerim.Sevgiler...

  YanıtlaSil
 4. Bepanthol gerçekten harika bir krem. Dediğiniz gibi su bazlı olup ciltte yağlı hissi bırakmaması ayrı bir güzel. Ben de bloğumda bahsetmeyi düşünüyordum. İyi geceler, sevgiler...

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Teşekkürler...

Bu blogdaki popüler yayınlar