<-

<-

Çarşamba, Temmuz 03, 2013

AVON CARE GLİSERİNLİ EL VE TIRNAK BAKIM KREMİ

Severek kullandığım, her Avon siparişimde stokladığımız, birçok kişinin en az bir kez denemiş olduğu Avon'un el kreminden bahsetmek istiyorum bugünkü yazımda:)

Ürün içeriği büyük oranda aynı kalsa bile ambalajı değişik konseptler ile renk renk, desen desen oluyor. Mayıs ayındaki alışverişim sırasında da işte bu şekilde pembe güllü bir ambalaj içerisindeydi.
Ellerimizin kaybettiği nemi geri kazandırmaya yardımcı olmak için içeriğinde; gliserin, kalsiyum ve E vitamini bulunuyor. Bu ürün ile ellerin ve tırnakların daha canlı-parlak görünmesi vaadediliyor.
Krem ile losyon arasında, akıcı denilebilecek bir kıvamı var. 
Elde dağılması ve emilmesi çok kolay olan bir ürün. En sevdiğim özelliği yapış yapış ve yağlı bir his bırakmaması.
Denildiği gibi elleri yumuşatıp nemlendiriyor, tırnakları parlatıyor ve canlı gösteriyor. Uzun süre düzenli olarak kullanıldığında tırnak yüzeyindeki soyulmalardan kurtulabiliyorsunuz (Denedim, başarılı oldu:).
Nemlendirmesinden gayet memnunum, eller yıkanıncaya kadar kalıcılığını koruyor.
Olumsuz özelliklerine gelecek olursam, ne yazık ki içeriğinde paraben ve silikon bulunmakta. Bunları gözardı edecek olursam, almaya devam edebileceğim orta derecede güzel bir el bakım kremi diyebilirim.
HOŞÇAKALIN...:)

3 yorum:

 1. Bu kremden bende kullanıyorum ve krem simliymiş geçen farkettim. Elime sürdüğümde parladığını gördüm. :) Sonradan duydum avonun bazı simli kremleri varmış.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aaa hiç fark etmemiştim. Hafif canlı ve parlak bir görünüm veriyor ama, bilemedim:)

   Sil
  2. Bugün pembe manolyalı olanını açtım ve minik minik simler varmış cidden:))

   Sil

Teşekkürler...