Lifecell’den Akıllı Kamera: SUPERCAM

Resim
SUPERCAM ile Sevdiklerinize Gözünüz Gibi Bakın
Teknolojilerle deyimler çok bağlantılı aslında. Mesela “gözün gibi bak”. Ne güzel bir deyim değil mi? Bir şeyin ne kadar değerli olduğunu göstermek için söylenir. Eski zamanlarda önemsediği şeylerden ayrılmak zorunda kalan insanlara güven vermek için.

Zaman ilerlese de ihtiyaçlar değişmiyor. Deyimler ve ihtiyaçlar da teknoloji ile birlikte yeni anlamlar kazanıyor.
Gözün gibi bak deyimi için de başka bir çözüm var artık. Yeni bir teknoloji: Supercam
Supercam evini, işini, evcil hayvanını, bebeğini… insanın önemsediği ne varsa gözü gibi bakabilmesi için yapılmış bir hizmet. Lifecell’in sunduğu güvenlik hizmeti Supercam ile kamera sistemlerinizden evinizi mobil uygulama sayesinde izleyebiliyor, geriye dönük kayıtlarınıza ulaşabiliyorsunuz. Çift taraflı konuşma özelliği ile cihaz üzerinden iletişim kurabiliyor, davetsiz misafirler için alarm alanı oluşturabiliyorsun. Tüm bu özellikleri ile gerçekten sevdiklerine gözün gibi bakabiliyorsun.

Üste…

GOLDEN ROSE HOLIDAY 58

Merhaba,

Günün ojesi Golden Rose'un Holiday serisinden 58 numaralı oje.:)

holiday 58

Dokulu ojeleri çok tercih etmesem de bu ojeye bayıldım. Mürdüm renginde ve dikkatli bakıldığında içinde bronz renkli tanecikler mevcut.


Yoğun yapıda olmasına rağmen sürümü oldukça rahat bir oje, zorlamıyor insanı ve çabucak kuruyor.


Hem mat hem ufak ufak  parıltılı değişik bir görünümü var.:) Tek kat sürmek bile yeterli. Fotoğrafta tek kat sürülmüş halini görüyorsunuz.


Dokulu bir oje olması sebebiyle, kuruduktan sonra tırnağınızın yüzeyine dokunduğunuzda sanki kum bulaşmış hissine kapılıyorsunuz.:)

İlk kez denedim ve çok beğendim, ama bu renkleri daha çok sonbahar veya kış mevsimine yakıştırıyorum.

HOŞÇAKALIN...:)

Yorumlar

Yorum Gönder

Teşekkürler...

Bu blogdaki popüler yayınlar