RITUEL DE BEAUTE Siyah Nokta Temizleme Bandı

Resim
Olumsuz hava koşulları, kötü beslenme alışkanlıkları, cilt bakımına yeteri kadar önem gösterilmemesi, yanlış cilt bakım ürünleri kullanılması ya da genetik yatkınlık gibi nedenlerden dolayı birçoğumuz siyah nokta oluşumuna ne yazık ki maruz kalıyoruz. Ciltten salgılanan fazla yağ ile cilt yüzeyindeki tozun ve kirin birleşmesi ile oluşan siyah noktalar, önlem almadığımız takdirde daha ciltte daha geniş alanlara yayılarak hem akne gibi sağlık sorunlarına sebep olabiliyor. Sağlık sorunlarına sebep olmanın yanı sıra estetik açıdan da bizi rahatsız eden komedonları evlerimizde çeşitli yöntemler ile kolayca kontrol altına alabilmemiz aslında mümkün. 
Benim en sık kullandığım yöntemlerden biri siyah nokta çıkarıcı bantlar. Hem pratiklik açısından hem de kısa vaadede ve dakikalar içinde burun bölgemdeki siyah nokta sorunumdan kurtardıkları için sıklıkla bantları tercih ediyorum. Dediğim gibi  bu bantlar sadece kısa bir süre için etkili; ama işimizi görüyor mu? KESİNLİKLE EVET!

DOVE ONARICI TERAPİ SETİ

Merhaba:)
3-4 aydır, röfle yaptırmamın pişmanlığını yaşayan biri olarak, toparlayıcı saç ürünlerine yöneliyorum. Aslında umudum pek fazla yok hiçbir üründen. Bence ne yazık ki geçici çözüm bulmanın ötesine geçemiyorlar.

Neyse konumuza dönelim.:) Bugün Dove Onarıcı Terapi setinden bahsetmek istiyorum sizlere.

Bu minişleri hiç beklemediğim ve hiç beklemediğim bir markette buldum. Baktım ki yıpranmış saçlar için yazıyor, hem şampuanı, hem saç kremi, hem saç maskesi var; hiç tereddüt etmeden denemek için aldım.:)
(Bu arada ben normalde Elseve'in şampuanlarını kullanıyorum ve arı sütlü olanından çok memnunum.) 

Söylenilene göre yoğun onarıcı özelliği varmış ve fiber aktifler içeriyormuş.
Aldım ve üçünü de denedim.Temizleyici özelliği, köpürmesi gayet güzel. Saçlarımı yumuşacık yaptı. Kalıcı kokusunu çok beğendim. Parfüm kokusundan çok, hoş ve sade bir temizlik kokusu geliyor burna.
Uzun süre kullanımında dediği etkiyi yapar mı bilmiyorum, ama biraz kullanıp görmekte yarar var galiba. :)

Siz Dove şampuanlarını nasıl buluyorsunuz? Bu seriyi denemiş miydiniz?

HOŞÇAKALIN:)

Yorumlar

 1. ben kullandım :)
  A-101'den almıştım
  yumuşacık yapıyor
  hala kullanıyorum
  sevgiler:)
  ii bayramlar

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aaa A-101de de mi var çok sevindim bunu duyduğuma, birçok markete bakmıştım ama bulamamıştım:)
   Sevgiler..:) İyi bayramlar diliyorum ben de:)

   Sil

Yorum Gönder

Teşekkürler...

Bu blogdaki popüler yayınlar