Lifecell’den Akıllı Kamera: SUPERCAM

Resim
SUPERCAM ile Sevdiklerinize Gözünüz Gibi Bakın
Teknolojilerle deyimler çok bağlantılı aslında. Mesela “gözün gibi bak”. Ne güzel bir deyim değil mi? Bir şeyin ne kadar değerli olduğunu göstermek için söylenir. Eski zamanlarda önemsediği şeylerden ayrılmak zorunda kalan insanlara güven vermek için.

Zaman ilerlese de ihtiyaçlar değişmiyor. Deyimler ve ihtiyaçlar da teknoloji ile birlikte yeni anlamlar kazanıyor.
Gözün gibi bak deyimi için de başka bir çözüm var artık. Yeni bir teknoloji: Supercam
Supercam evini, işini, evcil hayvanını, bebeğini… insanın önemsediği ne varsa gözü gibi bakabilmesi için yapılmış bir hizmet. Lifecell’in sunduğu güvenlik hizmeti Supercam ile kamera sistemlerinizden evinizi mobil uygulama sayesinde izleyebiliyor, geriye dönük kayıtlarınıza ulaşabiliyorsunuz. Çift taraflı konuşma özelliği ile cihaz üzerinden iletişim kurabiliyor, davetsiz misafirler için alarm alanı oluşturabiliyorsun. Tüm bu özellikleri ile gerçekten sevdiklerine gözün gibi bakabiliyorsun.

Üste…

RAPSODİ 340

Herkese Merhaba :)

Şu yazımdaki alışverişimden aldığımı belirtiğim Rapsodi mulivitaminli 340 numaralı oje, günün ojesi olsun istedim.:) Yazıyı yazmakta biraz geciktim, ama olsun.:)

oje

Mavi tonlarını çok sevdiğimden bahsetmiştim. Daha önce hiç kullanmadım bir markaydı, fakat bu rengi görür görmez alıverdim. Çok tatlı, yumuşak bir tona sahip.


Oldukça ince bir yapısı var, tek kat yeterli olmuyor. Tek kat sürdüğüm zaman renkli parlatıcı görüntüsü verdi. Ben de bolca iki kat sürüverdim ve bu görüntüye ulaştım:) 


Fiyat açısından gayet uygun ve renk skalası geniş bir marka. Denememiş olanlara da tavsiye ederim.:)

İyi Akşamlar, HOŞÇAKALIN...:)

Yorumlar

Yorum Gönder

Teşekkürler...

Bu blogdaki popüler yayınlar