RITUEL DE BEAUTE Siyah Nokta Temizleme Bandı

Resim
Olumsuz hava koşulları, kötü beslenme alışkanlıkları, cilt bakımına yeteri kadar önem gösterilmemesi, yanlış cilt bakım ürünleri kullanılması ya da genetik yatkınlık gibi nedenlerden dolayı birçoğumuz siyah nokta oluşumuna ne yazık ki maruz kalıyoruz. Ciltten salgılanan fazla yağ ile cilt yüzeyindeki tozun ve kirin birleşmesi ile oluşan siyah noktalar, önlem almadığımız takdirde daha ciltte daha geniş alanlara yayılarak hem akne gibi sağlık sorunlarına sebep olabiliyor. Sağlık sorunlarına sebep olmanın yanı sıra estetik açıdan da bizi rahatsız eden komedonları evlerimizde çeşitli yöntemler ile kolayca kontrol altına alabilmemiz aslında mümkün. 
Benim en sık kullandığım yöntemlerden biri siyah nokta çıkarıcı bantlar. Hem pratiklik açısından hem de kısa vaadede ve dakikalar içinde burun bölgemdeki siyah nokta sorunumdan kurtardıkları için sıklıkla bantları tercih ediyorum. Dediğim gibi  bu bantlar sadece kısa bir süre için etkili; ama işimizi görüyor mu? KESİNLİKLE EVET!

BİRLİKTE 20 TL KAZANALIM, NE DERSİNİZ?

Merhaba Arkadaşlar:)

Yakın zamanda Bumerang üyeliğim Platin'e yükseldi. Yani artık Yazarkafe'ye içerik ekleyip yazılarımın çok daha geniş bir kitleye ulaşmasını sağlayabileceğim.

Eğer blog veya web sitesi sahibiyseniz ve hala Bumerang'a üye olmadıysanız, sizleri üye olmaya davet ediyorum.:)

Bumerang nedir diyenler için kısaca bahsedeyim. Ücretsiz olarak üye olup hem site trafiğinizi arttırabileceğiniz hem de para kazanabileceğiniz bir hizmet.

İkili Kazanç Sistemini duymuşsunuzdur. Vereceğim promosyon kodu ile Bumerang'a üye olursanız, hem siz hem de ben 20TL kazanmış olacağız. Çok güzel bir kampanya, öyle değil mi? :)

Gelelim benim promosyon koduma.:)

Sormak istediğiniz bir soru olursa, bana yorumlardan veya iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.:)

HOŞÇAKALIN:)

Yorumlar

  1. Merhaba. Ben promosyon kodunuzu kullandım. Fakat çok yeniyim onay konusunda şüphelerim var :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Merhaba:) Öncelikle teşekkür ederim :) Mailinize bilgilendirme mesajı gönderirler diye tahmin ediyorum büyük ihtimalle. Henüz bana herhangi bir mail gelmedi, ama birkaç gün içinde belli olur

      Sil

Yorum Gönder

Teşekkürler...

Bu blogdaki popüler yayınlar