Lifecell’den Akıllı Kamera: SUPERCAM

Resim
SUPERCAM ile Sevdiklerinize Gözünüz Gibi Bakın
Teknolojilerle deyimler çok bağlantılı aslında. Mesela “gözün gibi bak”. Ne güzel bir deyim değil mi? Bir şeyin ne kadar değerli olduğunu göstermek için söylenir. Eski zamanlarda önemsediği şeylerden ayrılmak zorunda kalan insanlara güven vermek için.

Zaman ilerlese de ihtiyaçlar değişmiyor. Deyimler ve ihtiyaçlar da teknoloji ile birlikte yeni anlamlar kazanıyor.
Gözün gibi bak deyimi için de başka bir çözüm var artık. Yeni bir teknoloji: Supercam
Supercam evini, işini, evcil hayvanını, bebeğini… insanın önemsediği ne varsa gözü gibi bakabilmesi için yapılmış bir hizmet. Lifecell’in sunduğu güvenlik hizmeti Supercam ile kamera sistemlerinizden evinizi mobil uygulama sayesinde izleyebiliyor, geriye dönük kayıtlarınıza ulaşabiliyorsunuz. Çift taraflı konuşma özelliği ile cihaz üzerinden iletişim kurabiliyor, davetsiz misafirler için alarm alanı oluşturabiliyorsun. Tüm bu özellikleri ile gerçekten sevdiklerine gözün gibi bakabiliyorsun.

Üste…

GOLDEN ROSE ULTRA RICH COLOR LIPSTICK 55


Merhaba Arkadaşlar :)

Golden Rose'un Ultra Rich Color serisinden bir ruj ile devam etmek istiyorum bugün. Seri; metalik, sedefsiz ve ışıltılı olarak üç farklı yapıda rujlardan oluşuyor. İçerisinde E vitamini ve shea yağı bulunuyor. Nemlendirme ve bakım vaad ediliyor.

Ambalajı, görmeye çok alıştığımız klasik bir prizma şeklinde. Çok ilgi çekici değil yani. Kapağı kapalı dahi olsa, ruj içinde kenarlara çarpıyor ve biraz hasar görüyor. Çok başarılı bulmuyorum tasarımını.


Bende bulunan 55 numarası pembenin en güzel tonlarından biri. Bu numara  ayrıca sedefsiz ve kremsi yapıda. Yapısı hoşuma gidiyor. İki kat sürdüğümde rengini tam olarak veriyor. İlk katta çünkü boşluklar kalıyor. 

Sedefsiz, fakat aşırı mat değil. Yani kadife gibi durmuyor dudakta. Galiba bunun sebebi de içeriğinde bulunan shea yağı. Bu artı bir özellik aslında, çünkü mat rujlar dudakları aşırı şekilde kurutuyor.


Gördüğünüz gibi çok tatlı bir pembe tonu. Renginden dolayı ilkbahara çok uyacak bence. Hazır bahar da geliyorken sizlere tavsiye edebilirim.


Bende hemen hemen hiçbir ruj doğru düzgün kalmadığı için kalıcılığı hakkında yorum yapmam çok sağlıklı olmaz.

Fiyatı 14-15 TL civarındaymış. Golden Rose'un yeni serisinden bir ruju da denemeyi çok istiyorum, fakat hala bizim buralara gelmedi.

Sizin bu seri hakkındaki düşünceleriniz neler ve bu seriden denedikleriniz hangileri?

HOŞÇAKALIN..:)

Yorumlar

Yorum Gönder

Teşekkürler...

Bu blogdaki popüler yayınlar