RITUEL DE BEAUTE Siyah Nokta Temizleme Bandı

Resim
Olumsuz hava koşulları, kötü beslenme alışkanlıkları, cilt bakımına yeteri kadar önem gösterilmemesi, yanlış cilt bakım ürünleri kullanılması ya da genetik yatkınlık gibi nedenlerden dolayı birçoğumuz siyah nokta oluşumuna ne yazık ki maruz kalıyoruz. Ciltten salgılanan fazla yağ ile cilt yüzeyindeki tozun ve kirin birleşmesi ile oluşan siyah noktalar, önlem almadığımız takdirde daha ciltte daha geniş alanlara yayılarak hem akne gibi sağlık sorunlarına sebep olabiliyor. Sağlık sorunlarına sebep olmanın yanı sıra estetik açıdan da bizi rahatsız eden komedonları evlerimizde çeşitli yöntemler ile kolayca kontrol altına alabilmemiz aslında mümkün. 
Benim en sık kullandığım yöntemlerden biri siyah nokta çıkarıcı bantlar. Hem pratiklik açısından hem de kısa vaadede ve dakikalar içinde burun bölgemdeki siyah nokta sorunumdan kurtardıkları için sıklıkla bantları tercih ediyorum. Dediğim gibi  bu bantlar sadece kısa bir süre için etkili; ama işimizi görüyor mu? KESİNLİKLE EVET!

ÇEKİLİŞ SONUCU

Merhaba Arkadaşlar:)

Biliyorum sonucu açıklamakta biraz geciktim, ama sonunda bugün açıklıyorum. Bundan sonra blogda çok  aktif olamayacağım gibi görünüyor. Şu sıralar feci bir tempoya girdim ve o tempom bozulsun istemiyorum. Fırsat buldukça paylaşımlarım devam edecek.:)

Çekilişe toplamda 97 katılım oldu. Ben başlığa "kapandı" yazdığım halde katılan 4 arkadaş olmuş, onların da katılımlarını geçerli saydım. Çünkü benim bir hatamda kaynaklandı bu durum, çekiliş formunu kapatmayı unutmuşum, onlar da katılmış.:)


Sonucu Random.org ile belirledim bir önceki çekilişimde yaptığım gibi. 

Kazanan 85. yorumun sahibi oldu. Tebrikleeerr! ^_^


Kendisine mail atıyorum ve salı günü sabahına kadar iletişim bilgilerini bekliyorum. 

Herkese iyi akşamlar...

post signature

Yorumlar

Yorum Gönder

Teşekkürler...

Bu blogdaki popüler yayınlar