RITUEL DE BEAUTE Siyah Nokta Temizleme Bandı

Resim
Olumsuz hava koşulları, kötü beslenme alışkanlıkları, cilt bakımına yeteri kadar önem gösterilmemesi, yanlış cilt bakım ürünleri kullanılması ya da genetik yatkınlık gibi nedenlerden dolayı birçoğumuz siyah nokta oluşumuna ne yazık ki maruz kalıyoruz. Ciltten salgılanan fazla yağ ile cilt yüzeyindeki tozun ve kirin birleşmesi ile oluşan siyah noktalar, önlem almadığımız takdirde daha ciltte daha geniş alanlara yayılarak hem akne gibi sağlık sorunlarına sebep olabiliyor. Sağlık sorunlarına sebep olmanın yanı sıra estetik açıdan da bizi rahatsız eden komedonları evlerimizde çeşitli yöntemler ile kolayca kontrol altına alabilmemiz aslında mümkün. 
Benim en sık kullandığım yöntemlerden biri siyah nokta çıkarıcı bantlar. Hem pratiklik açısından hem de kısa vaadede ve dakikalar içinde burun bölgemdeki siyah nokta sorunumdan kurtardıkları için sıklıkla bantları tercih ediyorum. Dediğim gibi  bu bantlar sadece kısa bir süre için etkili; ama işimizi görüyor mu? KESİNLİKLE EVET!

DIY: MERCAN RENGİ KOLYE

Selamlar Herkese :)
Yine bir DIY çalışması eveett :)) Bugün tuğralı ve mercan rengi, kendi tasarımım olan kolyeyi paylaşmak istedim. Bu tarz kolyeleri sade, bir gömlek içine veya tişörtün üzerine çok yakıştırıyorum. 
diy

Yazın sıcacık rengi mercan boncuklar kullandım, bir de tuğra eklenince otantik bir şey çıktı ortaya.^_^ Umarım beğenirsiniz.:)

HOŞÇAKALIN..:)

Bilgi ve sipariş için, bahcembenimblog@hotmail.com 
post signature

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar