Lifecell’den Akıllı Kamera: SUPERCAM

Resim
SUPERCAM ile Sevdiklerinize Gözünüz Gibi Bakın
Teknolojilerle deyimler çok bağlantılı aslında. Mesela “gözün gibi bak”. Ne güzel bir deyim değil mi? Bir şeyin ne kadar değerli olduğunu göstermek için söylenir. Eski zamanlarda önemsediği şeylerden ayrılmak zorunda kalan insanlara güven vermek için.

Zaman ilerlese de ihtiyaçlar değişmiyor. Deyimler ve ihtiyaçlar da teknoloji ile birlikte yeni anlamlar kazanıyor.
Gözün gibi bak deyimi için de başka bir çözüm var artık. Yeni bir teknoloji: Supercam
Supercam evini, işini, evcil hayvanını, bebeğini… insanın önemsediği ne varsa gözü gibi bakabilmesi için yapılmış bir hizmet. Lifecell’in sunduğu güvenlik hizmeti Supercam ile kamera sistemlerinizden evinizi mobil uygulama sayesinde izleyebiliyor, geriye dönük kayıtlarınıza ulaşabiliyorsunuz. Çift taraflı konuşma özelliği ile cihaz üzerinden iletişim kurabiliyor, davetsiz misafirler için alarm alanı oluşturabiliyorsun. Tüm bu özellikleri ile gerçekten sevdiklerine gözün gibi bakabiliyorsun.

Üste…

SONBAHARA EN ÇOK YAKIŞAN RUJ RENKLERİ

            
Merhaba,
Sonbaharın gelmesi ile birlikte, çoğu kişi gibi rujlar konusunda ben de uçuk pembelerden, fuşyalardan;  bordolara, vişne çürüklerine, kahve tonlarına geçiş yaptım. Bu yazımda da sizlerle sonbahara en çok yakıştırdığım, uygun fiyatlı  ve kolay ulaşılabilir rujlardan bahsedeceğim.
Lipstick
Maybelline 590
Maybelline Burgundy
Yumuşacık, kremsi yapıdaki bu rujun rengi beni büyülüyor desem yalan söylemiş olmam heralde. Sedefsiz ve ışıltısız, aynı zamanda da dudakları kurutmayan ve ekstra da nem veren çok güzel bir bordo. Mat ama kendinden hafif bir parlaklığa sahip.
lipstick
Maybelline 210
Maybelline 210 That's Mauvie
Pembe gül kurusu tonlarında bir renge sahip. Bu ruj da günlük kullanıma uygun, nemlendirme özelliği yüksek olan ve sık elimin gittiği rujlar arasında. Uzun süre de favorilerime girmiştir ayrıca.:) Detaylı yazısına buradan ulaşabilirsiniz.
Kate Moss Lipstick
Rimmel London 112
Rimmel London Kate Moss 112
Rengi konusunda tam karara varamamış olsam da kahve ağırlıklı bordoya çalan bir renge sahip. Yine sedefsiz ve ışıltısız olmasına rağmen Maybelline için söylediğim şey bunda da geçerli, sadece ondan daha az bir parlaklığı var. 
velvet matte
Golden Rose 12
Golden Rose Velvet Matte 12
Yapısında hiçbir kusur bulamadığım ruj aynı zamanda da çok tatlı bir renge sahip. Bir ruj son derece mat olmasına rağmen ancak bu kadar kalıcı olur ve nem verir. Sonbaharın günlük rujlarından biridir benim için.
lipstick
Rival De Loop 59
Rival De Loop 59
Kiremit rengine benzettiğim, fakat içerisinde kahvelik ve pembelik barındıran güzel bir renge sahip. Dudakları aşırı derecede kuruttuğunu söylemeden geçemeyeceğim. Mat bir görünüşü var. Daha detaylı yazısını okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

                         
Renkler bu şekilde. Unutmadan ufak bir not, ruj renklerini dudakta gösterme fikirlerine saygı duysam da mantıklı bulmuyorum. Renkler herkesin dudak rengine göre değişebilir, yanıltıcı davranmak istemediğimden ben bu şekilde bir yol izliyorum.
Sizin favori sonbahar renkleriniz neler?

HOŞÇAKALIN..:)
post signature
İnstagram | Facebook | Follow Me On Bloglovin' 

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar