RITUEL DE BEAUTE Siyah Nokta Temizleme Bandı

Resim
Olumsuz hava koşulları, kötü beslenme alışkanlıkları, cilt bakımına yeteri kadar önem gösterilmemesi, yanlış cilt bakım ürünleri kullanılması ya da genetik yatkınlık gibi nedenlerden dolayı birçoğumuz siyah nokta oluşumuna ne yazık ki maruz kalıyoruz. Ciltten salgılanan fazla yağ ile cilt yüzeyindeki tozun ve kirin birleşmesi ile oluşan siyah noktalar, önlem almadığımız takdirde daha ciltte daha geniş alanlara yayılarak hem akne gibi sağlık sorunlarına sebep olabiliyor. Sağlık sorunlarına sebep olmanın yanı sıra estetik açıdan da bizi rahatsız eden komedonları evlerimizde çeşitli yöntemler ile kolayca kontrol altına alabilmemiz aslında mümkün. 
Benim en sık kullandığım yöntemlerden biri siyah nokta çıkarıcı bantlar. Hem pratiklik açısından hem de kısa vaadede ve dakikalar içinde burun bölgemdeki siyah nokta sorunumdan kurtardıkları için sıklıkla bantları tercih ediyorum. Dediğim gibi  bu bantlar sadece kısa bir süre için etkili; ama işimizi görüyor mu? KESİNLİKLE EVET!

OJE | CECILE 85

Merhaba,

Geçtiğimiz günlerde, instagram hesabımda paylaştığım, Cecile markasının 85 numaralı ojesinden bahsedeceğim bugün. (Bu arada instagram hesabımı takip etmek isterseniz tık tık.:)

Nailpolish,
Cecile 85
Benim çok sevdiğim ve çokça tercih ettiğim kirli bir mavi. Işığa göre petrol mavisine dönüşüyor. Mavi deyince, benim gibi sizde de akan sular duruyorsa, Cecile 85 kesinlikle tavsiye edeceğim bir renk. Üstelik sonbahar ve kışa da yakışacağını düşünüyorum.

Cecile 85
Bu markanın ojeleri, içerdiği maddelerden olsa gerek, kuvvetli yapıştırıcılar gibi kokuyor. Ne olur olmaz diye tırnak koruyucu cila üzerine uygulamayı tercih ediyorum, sizlere de öyle öneririm.

İkinci katta şişelerindeki rengin aynısını elde edebiliyorsunuz. Kalıcılıkları, eğer üzerine oje koruyucu uygulamazsanız, ne yazık ki çok uzun sürmüyor .

Siz bu rengi sevdiniz mi? Sizin de bana önereceğiniz renkler varsa aşağıya yorum olarak yazıp beni mutlu edebilirsiniz. :)

HOŞÇAKALIN...:)

İnstagram | Facebook | Follow Me On Bloglovin' 
post signature

Yorumlar

  1. Cecile'in ojeleri çok uygun fiyatlı. Sağlığa etkisi tartışılır. Ama yine de alınabilir nitelikte bence

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Diğer markaların çok da sağlıklı olmadığını düşünürsek, kesinlikle alınabilir :)

      Sil

Yorum Gönder

Teşekkürler...

Bu blogdaki popüler yayınlar