Lifecell’den Akıllı Kamera: SUPERCAM

Resim
SUPERCAM ile Sevdiklerinize Gözünüz Gibi Bakın
Teknolojilerle deyimler çok bağlantılı aslında. Mesela “gözün gibi bak”. Ne güzel bir deyim değil mi? Bir şeyin ne kadar değerli olduğunu göstermek için söylenir. Eski zamanlarda önemsediği şeylerden ayrılmak zorunda kalan insanlara güven vermek için.

Zaman ilerlese de ihtiyaçlar değişmiyor. Deyimler ve ihtiyaçlar da teknoloji ile birlikte yeni anlamlar kazanıyor.
Gözün gibi bak deyimi için de başka bir çözüm var artık. Yeni bir teknoloji: Supercam
Supercam evini, işini, evcil hayvanını, bebeğini… insanın önemsediği ne varsa gözü gibi bakabilmesi için yapılmış bir hizmet. Lifecell’in sunduğu güvenlik hizmeti Supercam ile kamera sistemlerinizden evinizi mobil uygulama sayesinde izleyebiliyor, geriye dönük kayıtlarınıza ulaşabiliyorsunuz. Çift taraflı konuşma özelliği ile cihaz üzerinden iletişim kurabiliyor, davetsiz misafirler için alarm alanı oluşturabiliyorsun. Tüm bu özellikleri ile gerçekten sevdiklerine gözün gibi bakabiliyorsun.

Üste…

OJE | CECILE 85

Merhaba,

Geçtiğimiz günlerde, instagram hesabımda paylaştığım, Cecile markasının 85 numaralı ojesinden bahsedeceğim bugün. (Bu arada instagram hesabımı takip etmek isterseniz tık tık.:)

Nailpolish,
Cecile 85
Benim çok sevdiğim ve çokça tercih ettiğim kirli bir mavi. Işığa göre petrol mavisine dönüşüyor. Mavi deyince, benim gibi sizde de akan sular duruyorsa, Cecile 85 kesinlikle tavsiye edeceğim bir renk. Üstelik sonbahar ve kışa da yakışacağını düşünüyorum.

Cecile 85
Bu markanın ojeleri, içerdiği maddelerden olsa gerek, kuvvetli yapıştırıcılar gibi kokuyor. Ne olur olmaz diye tırnak koruyucu cila üzerine uygulamayı tercih ediyorum, sizlere de öyle öneririm.

İkinci katta şişelerindeki rengin aynısını elde edebiliyorsunuz. Kalıcılıkları, eğer üzerine oje koruyucu uygulamazsanız, ne yazık ki çok uzun sürmüyor .

Siz bu rengi sevdiniz mi? Sizin de bana önereceğiniz renkler varsa aşağıya yorum olarak yazıp beni mutlu edebilirsiniz. :)

HOŞÇAKALIN...:)

İnstagram | Facebook | Follow Me On Bloglovin' 
post signature

Yorumlar

  1. Cecile'in ojeleri çok uygun fiyatlı. Sağlığa etkisi tartışılır. Ama yine de alınabilir nitelikte bence

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Diğer markaların çok da sağlıklı olmadığını düşünürsek, kesinlikle alınabilir :)

      Sil

Yorum Gönder

Teşekkürler...

Bu blogdaki popüler yayınlar