Lifecell’den Akıllı Kamera: SUPERCAM

Resim
SUPERCAM ile Sevdiklerinize Gözünüz Gibi Bakın
Teknolojilerle deyimler çok bağlantılı aslında. Mesela “gözün gibi bak”. Ne güzel bir deyim değil mi? Bir şeyin ne kadar değerli olduğunu göstermek için söylenir. Eski zamanlarda önemsediği şeylerden ayrılmak zorunda kalan insanlara güven vermek için.

Zaman ilerlese de ihtiyaçlar değişmiyor. Deyimler ve ihtiyaçlar da teknoloji ile birlikte yeni anlamlar kazanıyor.
Gözün gibi bak deyimi için de başka bir çözüm var artık. Yeni bir teknoloji: Supercam
Supercam evini, işini, evcil hayvanını, bebeğini… insanın önemsediği ne varsa gözü gibi bakabilmesi için yapılmış bir hizmet. Lifecell’in sunduğu güvenlik hizmeti Supercam ile kamera sistemlerinizden evinizi mobil uygulama sayesinde izleyebiliyor, geriye dönük kayıtlarınıza ulaşabiliyorsunuz. Çift taraflı konuşma özelliği ile cihaz üzerinden iletişim kurabiliyor, davetsiz misafirler için alarm alanı oluşturabiliyorsun. Tüm bu özellikleri ile gerçekten sevdiklerine gözün gibi bakabiliyorsun.

Üste…

ACNECİNAMİDE CLEANSİNG GEL (AKNELİ CİLTLER İÇİN YÜZ TEMİZLEME JELİ)

Merhaba,

Özellikle akneli ve akneye eğilimli ciltler için formülize edilmiş Acnecinamide yüz temizleme jelinden bahsedeceğim.

"Gözenekleri derinlemesine temizleyerek cildinizin yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlar. Yağ içermeyen özel formülü ile yağı ve kiri temizlemek için gözeneklere derinlemesine nüfuz eder. Cildin bariyer fonksiyonlarında bozulma oluşturmadan temizleme etkisi oluşturarak ölü cilt hücrelerinin atılmasına yardımcı olur. Siyah nokta oluşumunu önler."

Yağlı ciltler için üretilmiş birçok temizleyici ürün, cildi hassaslaştırıyor ve çeşitli reaksiyonlara neden olabiliyor. Acnecinamide temizleme jelinin ise, cildin koruma bariyerlerine zarar vermeden yağdan, kirden ve ölü hücrelerden cildi arındırabilmesi vaadi beni cezbeden özelliği oldu açıkçası. 

Şeffaf renkteki jelin yapısı çok akışkan. Kokusu ise ağır ve rahatsızlık verecek kokulardan değil. 
Kullanımına gelirsek, ıslak yüze uygulanıp masaj yapılarak köpürmesi sağlanıyor ve sonrasında tabiki  iyice durulanıyor. Eliniz ile uyguladığınızda çok çok az köpüren bir ürün. Ben daha fazla köpürsün, daha derin temizlesin diye ve yapısı çok akışkan olduğu için silikon bir yüz temizleme pedini beraberinde kullandım. Bu şekilde performansından çok daha memnun kaldım.

Yüzü birçok yüz temizleme jeline göre daha az geriyor ve çok kurutmuyor. Ama kurutup kurutmaması sizin cildinize ve kullanım sıklığınıza da bağlı. Örneğin, sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez kullandığımda çok kuruluk hissettiğim için sadece akşamları kullandım ve sabahları sadece yüzümü su ile yıkadım. 

Siyah noktaları önlediğine (eskiden varolanı geçirmiyor) ve cildin üst tabakasına zarar vermeden yağ dengesini sağladığına şahit oldum. Bu şekilde sivilce oluşumunu da azaltmış oldu. 

Migroslarda ve çeşitli dermokozmetik marketlerinde bulabilirsiniz.
post signature
İnstagram | Facebook | Follow Me On Bloglovin' 

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar