<-

<-

Perşembe, Haziran 18, 2015

NEUTROGENA VISIBLY CLEAR "Pembe Greyfurt" YÜZ YIKAMA JELİ

neutrogena pembe greyfurt yüz yıkama jeli

Cilt temizliğini cilde uyan, doğru ürünler ile yapmak gerektiğine ve asla ama asla ihmal etmemek gerektiğine inananlardanım. Jel, krem, sabun vs. formlu temizleyiciler arasında herhangi bir tanesi mutlaka cilt tipimizle uyum sağlayacak ve kullanımı daha pratik gelecektir.

Benim en fazla tercih ettiğim cilt temizleyicileri jel yapıda olanlar. Daha evvel çok sayıda bu tip ürün kullanmış olup birkaçını da burada yorumlamıştım. Bugün Neutrogena Pembe Greyfurt Yüz Yıkama Jeli hakkındaki yorumlarımı paylaşacağım.

Neutrogena Visibily Clear Pembe Greyfurt Yüz Yıkama Jeli, 4-5 aydır kullanıp deneyimlediğim bir ürün.

Aşırı akışkan olmayan jel kıvamında, çok köpürmeyen, ekşi meyve kokusuna sahip bir temizleyici. "Microclear" teknolojisiyle formülize edilmiş ve siyah noktaları cildi aşırı kurutmadan derinden temizleyip cildi canlandırmayı vaadediyor.

neutrogena visibly clear pembe greyfurt yüz yıkama jeli

Kullanma sıklığım?


Yüzümde makyaj yoksa her gün değil gün aşırı kullanıyorum. Her gün kullanmamamın nedeni, cildimin yağ dengesini bozmak istemeyişim. Her ne kadar cildi kurutmasa da ne yazık ki bir miktar geriyor.

Günlük olarak kullanıldığında vaadlerini yerine getiriyor mu?


4-5 ay boyunca kullanıp siyah noktalarımdan kurtulduğumu söyleyemeyeceğim. Fakat eğer siyah noktalarınızı bir şekilde temizlemiş ve bu ürünü kullanmaya devam etmişseniz, siyah noktaların tekrar oluşma süresini gerçekten uzatıyor.

Makyaj ve kalıntılarını temizlemede başarılı!


Sadece göz makyajımı bir makyaj temizleme suyuyla temizledikten sonra, yüzümü ıslatıyorum ve 2 pompa kadar Neutrogena Yüz Yıkama Jelinden elime alıp yüzüme masaj yaparak temizliğe başlıyorum. Zaten ovaladıkça makyajın aktığını görebiliyorsunuz. Sonra gerekirse bir kez daha yıkıyorum ve iyice duruluyorum ve yüzümde hiçbir kalıntı kalmamış oluyor.


Neutrogena Visibly Clear Pembe Greyfurt Yüz Yıkama Jeli, benim yedeklediğim bir ürün oldu. Özellikle makyaj temizlemedeki performansı, gerçekten kullandığım yüz temizleme jelleri arasında en iyisi diyebilirim. Cildi kurutmadan, cilt derisini soymadan güzelce temizliyor.


Diğer cilt bakımı ürünleri hakkındaki yazılarımı okumak için aşağıdaki Cilt Bakımı yazısına tıklayabilirsiniz.

 cilt bakımı

İnstagram | Facebook | Follow Me On Bloglovin' 
post signature

2 yorum:

  1. bende seviyorum bu ürünü :)güzel bir yazı olmuş bloğunu takip ediyorum bende bloğuma beklerim sevgiler

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Teşekkür ederim :) Blogunu takipteyim ben de :)

      Sil

Teşekkürler...