Lifecell’den Akıllı Kamera: SUPERCAM

Resim
SUPERCAM ile Sevdiklerinize Gözünüz Gibi Bakın
Teknolojilerle deyimler çok bağlantılı aslında. Mesela “gözün gibi bak”. Ne güzel bir deyim değil mi? Bir şeyin ne kadar değerli olduğunu göstermek için söylenir. Eski zamanlarda önemsediği şeylerden ayrılmak zorunda kalan insanlara güven vermek için.

Zaman ilerlese de ihtiyaçlar değişmiyor. Deyimler ve ihtiyaçlar da teknoloji ile birlikte yeni anlamlar kazanıyor.
Gözün gibi bak deyimi için de başka bir çözüm var artık. Yeni bir teknoloji: Supercam
Supercam evini, işini, evcil hayvanını, bebeğini… insanın önemsediği ne varsa gözü gibi bakabilmesi için yapılmış bir hizmet. Lifecell’in sunduğu güvenlik hizmeti Supercam ile kamera sistemlerinizden evinizi mobil uygulama sayesinde izleyebiliyor, geriye dönük kayıtlarınıza ulaşabiliyorsunuz. Çift taraflı konuşma özelliği ile cihaz üzerinden iletişim kurabiliyor, davetsiz misafirler için alarm alanı oluşturabiliyorsun. Tüm bu özellikleri ile gerçekten sevdiklerine gözün gibi bakabiliyorsun.

Üste…

TIME BALM PRIMER

Merhabalar Herkese:)
Bugün, uzun zaman almış olduğum ve severek kullandığım bir The Balm ürünüyle karşınızdayım, Time Balm Face Primer :)

Öncelikle birazcık makyaj bazlarının genel işlevlerinden söz edeceğim, sonra da bu ürün hakkında yorumlarıma geçeceğim. 
Makyaj bazları, makyajın cildimizde daha iyi durması için üretilmiş ürünlerdir. Cilt rengini düzenleme, çizgileri veya gözenekleri doldurarak, asıl makyaj öncesi, cilde pürüzsüz bir görünüm kazandırma gibi çeşitli işlevleri vardır. 


Time Balm Primer, internette araştırmalarım sonucu, olumlu yorumlara güvenerek, almayı kafayı koyduğum bir üründü. Neyse ki yüzümü kara çıkarmadı.:)

Görüldüğü gibi ürün, 30 ml ve vidalı kapaklı bir ambalajda bulunuyor. Ürün miktarını kolaylıkla ayarlayabiliyorsunuz, bu konuda hiçbir sıkıntı olmuyor.  Açıldıktan sonra 6 ay kullanım ömrü var. 

Kendisini her makyajımda kullanmıyorum. Sadece önemli günlerde veya dışarıda çok uzun süre kalacaksam kullanıyorum.
Silikon görünümünde ve akışkan olmayan bir yapısı var. Minicik bir miktarı, tüm yüzüme rahatlıkla yetiyor. Ellerimle uyguluyorum ve sürerken parmaklarımda çok değişik bir his oluşuyor. Nasıl tarif edeyim bilemedim.:))
Kokusunun çok kötü olduğuna dair yorumlar okumuştum, fakat bence kokusu yok denecek kadar az ve hiçbir şekilde -kokulara duyarlı olan beni- rahatsız etmedi.
Fondöten kullanmadığım halde, az kapatıcılığa sahip BB kremimin altına uyguladığımda dahi BB krem yüzümde bir başka duruyor sanki. Yüze duru ve pürüzsüz bir görünüm sağlıyor. Makyajın kalıcılığını arttırıyor ve benim için en önemlisi de parlamayı geciktiriyor.

İçeriği de aşağıdaki fotoğrafta gördüğünüz şekilde.
Silikon bulunuyor, evet.:) Yapacak bir şey yok, çok sık kullanılmadığı takdirde benim için bir sorun oluşturmuyor. İçinde bulunan A,C ve E vitaminleri silikona karşı beni teselli ediyor.:) Hassas olan cildime hiçbir olumsuz etki yapmadı. Bu yönünü de ayrıca bir sevdim zaten.:) 

Hepimizin de bildiği üzere Gratislerde bulabilirsiniz. :) Fiyatı 40TL civarı olması gerek, çok iyi hatırlamıyorum. İndirim zamanı çooook çook çok uygun fiyata edinebilirsiniz.

Siz bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz? Daha önce kullanmış mıydınız veya kullanmayı düşünmüş müydünüz?

HOŞÇAKALIN...:)

Yorumlar

  1. Ben de yazimda tarif edememistim o hissi ama yumoş yumoş diye tanimlayabiliriz sanirim :) Gule gule kullan :) Bu arada 34tl olmasi lazim. Ben indirimden 17ye almis olmaliyim :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Evet yumoş yumoş bir his :)) Teşekkür ederiim sen de güle güle kullan:) Hii evet doğrudur, ben fiyatını hatırlayamadım tam olarak:)

      Sil

Yorum Gönder

Teşekkürler...

Bu blogdaki popüler yayınlar